[Pomoc] Taj igrac je ofline

Započeo ...Nikola..., Jun 21, 2012, 22:36:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Norther.n Lights
Detaljan opis problema: Stavio sam server na 0.3e i includeove ali kad sebi trebam da postavim nesto ili bilo kom igracu pise Taj igrac je ofline kako da sscanf namestim verovatno je do njega?
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /

Skini najnoviji sscanf 2.6.

Last nick: Paradox

Ja ga skinem ubacim u plugins sscanf.dll pawno/include ubacim sscanf2.inc sscanf onaj folder i kad probam da pokrenem server Run Time Eror 19
CitatDownload

Source, Windows .dll, Linux .so:

http://dl.dropbox.com/u/21683085/sscanf.rar
Poslednja Izmena: Jun 22, 2012, 10:08:33 PRE PODNE od ...Nikola...



Ja mislim da ti ne mozes preko toga pokrenuti taj server

Probaj brate preko ovoga pokrenuti,upoznat sam sa situacijom i meni je isto bilo i pokrenuo sam ga preko http://www.apachefriends.org/en/xampp.html i sad sve radi :) pozdrav od mene
Zivot je 1 a CS je 1.6..


Amel Kesmer

Nama trebas objasnit, kako da nam radi npr kad kucamo" /postavi ID 6 admin" da ne pise "Taj igrac je offline" nego da upali se odmah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P brate ako mislimo na isti mod... Poslusaj me... :P a mislim da mislimo taj mod si nasao na zabranjeno....
Zivot je 1 a CS je 1.6..

Amel Kesmer

Slusaj, ako neznas ne Postaj!!!!

Nama treba netko tko zna rjesiti problem

Dosta vise ne spamujte bezveze,ubacim ja u plugins sscanf.dll u server.cfg stavim u pawno/include sscanf2.inc i sscanf folder onaj onda compile opet i kad pokrenem Run Time Eror 19

EDIT:
Kad vratim ove stare plugine sve radi a kad ubacim sve nove nece.
SSCANF ovaj novi plugin sscanf.dll uvek pise Failed a onaj stari ucita ali ingame pise Taj iGrac je ofline :S
Molim vas pomozite HITNO mi je PLSS
Poslednja Izmena: Jun 22, 2012, 17:31:28 POSLE PODNE od ...Nikola...

sscanf.dll ubaciš u plugins folder, a sscanf2.inc ubaciš u pawno/include folder i to je to.

Last nick: Paradox


sscanf plugin sigurno nije kriv nego si ti nešto zeznuo.

Last nick: Paradox

A sta bi moglo to da bude sta da proverim zasto to zeza?
EDIT: Sta li sam to zeznuo nzm zasto to izbacuje :S ?
Poslednja Izmena: Jun 22, 2012, 17:47:35 POSLE PODNE od ...Nikola...