[Vijest] Hrvatski huligani urinirali po srpskom dečaku zbog Zvezdinog dresa!? VI

Započeo ★dknez15★, Jun 19, 2012, 11:55:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Da napomenem necu da izazovem svadju niti nista, mislim da se smije ovo staviti ovdje, jer je jedan SMOD davno isto stavio ovakav clanak, molim da Moda ove rubrike ne locka temu...


CitatHrvatski huligani napali su mladića iz Srbije u Beču, a čak su i urinirali po njemu!

Nezadovoljstvo hrvatskih navijača kulminiralo je nakon poraza njihove reprezentacije od Španije što je značilo i eliminaciju sa EP.



Prema pisanju lista Alo grupa Hrvata napala je Miodraga Jovanovića i njegovog sina zato što je mali nosio dres Zvezde.

- Incident se dogodio kod hotela "De France" gde sam se Å¡etao sa sinom koji je na sebi imao dres Crvene zvezde. Odjednom mi je priÅ¡ao jedan mladić i počeo da se dere "vidi ga mali ciga", nakon čega me je drugi huligan udario s leÄ'a - kazao je Miodrag Jovanović za Alo.

On je nastavio da govori vidno uzbuÄ'en jer su huligani urinirali po dečaku.

- Mali je plakao iz sveg glasa, a ja sam uzalud pokušavao da pozovem pomoć. Sa tom grupom je bila i jedna devojka koja je zapretila da će mi oteti sina - kazao je Jovanović.

On je nastavio da govori vidno uzbuÄ'en jer su huligani urinirali po dečaku.

- Mali je plakao iz sveg glasa, a ja sam uzalud pokušavao da pozovem pomoć. Sa tom grupom je bila i jedna devojka koja je zapretila da će mi oteti sina - kazao je Jovanović.



Srbima su tada u pomoć priskočila četvorica mladića, jedan Srbin, državljanin BiH, Italijan i Francuz koji su kasnije zaradili prekršajne prijave.

Video: http://www.youtube.com/v/M7y6MNcamLg?hl=en&fs=1&rel=1&autoplay=1


iZVOR: http://www.smedia.rs/sport/vest/63297/hrvatska-navijaci-video-sportska-tuca-video-Hrvatski-huligani-urinirali-po-srpskom-decaku-zbog-zv


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Sergio_Don

Ovakvim starima nije mjesto na Balkan SA:MP forumu! Potaknut ce rasprave koje ce za nekog biti uvredljive!

ovo je forum za samp
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri