[Moderator] Odlazim sa duznosti moderatora !

Započeo KombinatoR, Jun 12, 2012, 15:08:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo, dosao je i taj dan da objavim ovdje da se odricem duznosti moderatora,ali ne znaci da se odricem i ovog foruma.

Pa da krenemo,
kao sto neki mogu primjetiti da sam u zadnje vrijeme manje aktivan,da ne pratim toliko forum,vec duze vrijeme udem samo da pogledam svoje PDFove i odmah izadem,pomognem nekom ako treba pomoc ili lockam ako nije po pravilima.

Jednostavno nemam vise toliko vremena,jer evo sad malo skola stisce, naravno, skola je pri kraju i sto se tice skole ostao bih ja i dalje.

Ali ide ljeto, odnosno odmah nakon skole idem sezonski radit, tako da sigurno necu moc ulazit na forum,eventualno jednom tjedno, do 9. mjeseca te iz tog razloga nema svrhe da budem moderator sljedecih PDFova:

Pomoć u vezi SA:MP klijenta
Pomoć u vezi SA:MP servera
Strani hosting

Takoder jos jedan od razloga zasto odustajem od ovih podforuma je taj sto se ne zelim zamarat s osobama koje ne citaju pravila,a pravila su jasno istaknuta, ne zele koristit trazilicu ili bilo sta drugo,da se imalo potrude.


Evo da jos jednom napisem, znaci ja ne odlazim sa foruma ili nesto tako,da ne biste to pomislili, nego jednostavno vise ne zelim bit moderator.
Znam da ce neki rec da sam lud zato sto ostavljam ovo,ali vjerujte ljudi,
puno vam je bolje bit obican clan nego moderator.
Ja sam isto prije jedva cekao da me netko izabere, ali s vremenom vam i to dosadi.

Zelim sve pozdravit jer kako stvari stoje,ja mislim da cemo se rijetko vidati,eventualno kad udem nekad da vidim sta radite i tako to.
Slusajte administraciju,kad vam nesto treba,potrudite se potrazit to preko trazilice ili koristite google :)

Molim administratore kad vide ovo,da mi skinu moderatora na PDFove koje sam naveo i da date nekom ko je zasluzan za to.

Nadam sam dobro vodio svoje PDFove i da cu opet nekad dobit volju i vrijeme za SAMP i onda bit cesce na ovom forumu.

Jos jednom  bih se zelio ispricati onima koje sam slucajno uvrijedio,nije bilo namjerno.
Svi imate moj respect, uzivajte i pozdrav.

NAPOMENA: Kad ulovim vremena,ulazit cu na forum,ali najvjerojatnije necu postat.

Pozdrav, Santos !

Stari nickovi: KombinatoR,Seagal ! :)

pa to si trebo nekom na pm,isto kao da bi nekog zanimalo sto ti odlazis sa moderatora svejedno si na forumu..
[/center]

Citat: [RS]Kurton. poslato Jun 12, 2012, 15:46:16 POSLE PODNE
pa to si trebo nekom na pm,isto kao da bi nekog zanimalo sto ti odlazis sa moderatora svejedno si na forumu..

Ajd spavat  :-[
Sretno u rl..

sch

*

Srećno nadalje,žao nam je što ideš,po meni si bio jako dobar moderator,ali šta će se.Sretno nadalje!
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Moderator ce ti biti skinut poslije sljedećih prijava za moderatore.