[POMOĆ] MTA 03c error

Započeo Pablo, Jun 16, 2012, 01:10:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako, ja sam skinuo ovo i nesto nece da ga pokrene.Ja vec imam instaliran obican MTA na kompu sa default objektima.Evo sta mi pise kada pokusam da udjem u ovaj mta, koji sam prethodno raspakovao.



Sta bi trebalo da uradim?
Meni je potreban jako dobar scripter koji je sposoban da prenese znanje i da me nauči da scriptam šta god poželim. :) Ako budem bio zadovoljan, plaćaću.

Sve Å¡to vam je potrebno:
-Vrhunsko znanje u scriptanju i iskustvo
-Mikrofon
-Ventrilo

Zainteresovani ? Javite mi se na PM :D

i mene zanima, isto mi pokazuje ovaj error

A meni treba hitno neko resenje, jer imam dosta posla, tako da ne bih bas da gubim mnogo vremena, jer mi je to vreme dragoceno.Tako da ako neko ima resenje recite ga....
Meni je potreban jako dobar scripter koji je sposoban da prenese znanje i da me nauči da scriptam šta god poželim. :) Ako budem bio zadovoljan, plaćaću.

Sve Å¡to vam je potrebno:
-Vrhunsko znanje u scriptanju i iskustvo
-Mikrofon
-Ventrilo

Zainteresovani ? Javite mi se na PM :D

reinstall mta, imao sam taj problem

pozz  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Gle, MTA koji skineš odavde sa 0.3c objektima, nema instalaciju, već se samo extractuje... šta da reinstaliram ? o.o
Meni je potreban jako dobar scripter koji je sposoban da prenese znanje i da me nauči da scriptam šta god poželim. :) Ako budem bio zadovoljan, plaćaću.

Sve Å¡to vam je potrebno:
-Vrhunsko znanje u scriptanju i iskustvo
-Mikrofon
-Ventrilo

Zainteresovani ? Javite mi se na PM :D

Ovako, prvo moras da skines normalan MTA 1.1 bez 3c objekata..... pa skini ovaj... jel razumijes ?

Gle brate, ja imam vec instaliran MTA 1.3 obican sa MTA sajta i instaliran mi je na kompu.Sada sam skinuo ovaj i nece da ga pokrene, kada ga extractujem? Xd
Meni je potreban jako dobar scripter koji je sposoban da prenese znanje i da me nauči da scriptam šta god poželim. :) Ako budem bio zadovoljan, plaćaću.

Sve Å¡to vam je potrebno:
-Vrhunsko znanje u scriptanju i iskustvo
-Mikrofon
-Ventrilo

Zainteresovani ? Javite mi se na PM :D