0.3e invisible

Započeo ѕєуzιι¢н™.amx, Maj 25, 2012, 19:08:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz please pomozite znaci ovako ubacio sam 0.3c i 0.3e objekte...
0.3c radi savrseno no imam problem sa 0.3e znaci u izborniku odaberem neki 0.3e objekt i stavim ga ingame kad predem preko njega pise njegovo ime i ID no ja ga nevidim znaci on postoji no nevidim ga kao da se ne ucitava textura...
Help me :S
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

i meni se isto desava jako sporo mi se ucita tj u razdaljini mi se nevidi objekat a kada mu pridjem savreseno se vidi neznam zbog cega?

I meni se to isto desava..i kad sacuvam neku mapu i izadjem pa udjem u MTA nema toga sto sam sacuvao :S

Mozda nisi dobro instalirao 0.3e objekte ili se amo vide pod odredjenim uglom

I meni se to desava,moracemo sacekati da izaadje "oficijalni" MTA sa 0.3e objektima.
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

da vam objasnim stvar
To vam se desava jer se 2 put ponavljaju isti objekti tj ID-evi objekata recimo cisto za primjer uzimam
(nagadam)
ID 18467 je npr Neki most iz def objekata ali i takoder neki objekt iz 0.3e - to jednostavno zbuni comp i dovede do lagga , naravno od jednog takvog nece nsita biti no imate preko 200 0.3e objekata pa je lagg znacajan
Druga stvar je sto te 0.3e objekte nije ubacio MTA team vec je netko ubacio iz SAMPa sto znaci da nisu dobro "postavljani" kao i ostali
Copy Cat :)