Paypal , dodavanje kreditne visa electron kartice

Započeo propalica2131231, Maj 31, 2012, 18:38:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kad pokusam dodati svoju visa electron karticu izbaci mi ovo
Citat: paypal zajebavaThis credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

[CM]Cundrajz

Mora proći 3-5 dana od raÄ'enja kartice.
I kad ti je odobri kad uplatiš fee od 1.95 $ opet moraš ćekati 3-5 dana da se aktivira.
Dalje ti je još teže.
Preporučavam da spojiš bankovni račun jer ti je uptime 98%

Citat: [CM]Cundrajz poslato Maj 31, 2012, 18:41:12 POSLE PODNE
Mora proći 3-5 dana od raÄ'enja kartice.
I kad ti je odobri kad uplatiš fee od 1.95 $ opet moraš ćekati 3-5 dana da se aktivira.
Dalje ti je još teže.
Preporučavam da spojiš bankovni račun jer ti je uptime 98%
to i je kartica od ziro racuna i imam je godinu dana :S

[CM]Cundrajz

Aaaa isto se meni dešavalo.
Odi u banku i reci im da ti treba za PayPal moraju oni da odobre!
100% je to!
Možeš ih nazvat al' svejedno nemogu to preko telefona.

Mora li biti devizni ili moze ziro racun ? msm kartica deviznog ili ziro racuna ?



Citat: El Niñoâ,,¢ poslato Maj 31, 2012, 21:01:35 POSLE PODNE
Citat: Tronyx (O.o) poslato Maj 31, 2012, 21:01:16 POSLE PODNE
U kojoj banci imas kreditnu?
Privredna Banka Zagreb , PBZ
Onda nebih znao jer svaka banka ima drugciji princip ja sam kod OTP Banke, naime i ja sam podigao VISA Electron karticu i stigla mi je bila nakon 2 tjedna kada sam je isao regati na PayPal nisam uspio, otiso sam u banku i rekli su mi da moram podignuti novu karticu VISA web card za internet kupovinu... i sada sve radi s tom VISA web card...
Poslednja Izmena: Maj 31, 2012, 21:04:22 POSLE PODNE od Tronyx (O.o)


Ja koristim PBZ banku i imam devizni račun kao i žiro i tekući, te se sa svim računima odnosno karticama mogu spojiti na paypal bez problema, kartice su VISA Electron i VISA Inspire.. pa ako ti to išta pomaže...

Citat: rentahosting poslato Maj 31, 2012, 22:21:29 POSLE PODNE
Ja koristim PBZ banku i imam devizni račun kao i žiro i tekući, te se sa svim računima odnosno karticama mogu spojiti na paypal bez problema, kartice su VISA Electron i VISA Inspire.. pa ako ti to išta pomaže...
itekako pomaze :)
hvala katanac prosim lepo