[BR] Balkan Rising INTRO !

Započeo [BR] Tony_Gomezâ„¢, Jun 07, 2012, 23:23:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Balkan Rising INTRO !



Balkan Rising intro by: Milan_Mitrovic

LINK: http://www.youtube.com/watch?v=thtVqxrOF84&;


Enjoy ;) !
Poslednja Izmena: Jun 08, 2012, 01:53:48 PRE PODNE od [BR] Tony_Gomezâ„¢



Balkan Rising Member - Game Admin





Beta Tester - Tony Gomez ©


Server IP: 95.211.27.143:5478


Solidno.. ::)

UÄ'ite i zabavite se na forumu, server jos nije otvoren, ali uskoro, gamemod je raÄ'en 1 i pol mjesec , game mod je edit par drugi gmodova i spojeni su

Citat: PRAVILA ZA SLIKE I VIDEO BOARD!*Zabranjeno je postati slike i video zapise koji nemaju veze sa SA:MP-om!

Ovo mozda predstavlja server ali nema veze sa modom njihovim ni sa SA:MP-om

Bezveze
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo



Ja sam prije igrao ovdje ali kad sam shvatio koliko vam je forum nacionalan...Smučilo mi se!

Citat: [GF]Armin44 poslato Jun 08, 2012, 21:07:46 POSLE PODNE
Ja sam prije igrao ovdje ali kad sam shvatio koliko vam je forum nacionalan...Smučilo mi se!

Ti nemoj da "kenjaš" ako ja šta mrzim to je pricanja o tim nacionalnim temama i veličanje neke nacije. Pošalji mi dokaz ili da zatražim da edituješ post, da ne širiš laži LJUBOMORANA DUŠO!


AHAHAHAHHAHAHHA kretenizam na levelu!

[quote author=
 Ricky link=topic=45506.msg337367#msg337367 date=1339183264]
Citat: [GF]Armin44 poslato Jun 08, 2012, 21:07:46 POSLE PODNE
Ja sam prije igrao ovdje ali kad sam shvatio koliko vam je forum nacionalan...Smučilo mi se!

Ti nemoj da "kenjaš" ako ja šta mrzim to je pricanja o tim nacionalnim temama i veličanje neke nacije. Pošalji mi dokaz ili da zatražim da edituješ post, da ne širiš laži LJUBOMORANA DUŠO!


AHAHAHAHHAHAHHA kretenizam na levelu!
[/quote]Kakav ja kreten kakav ja ljubomoran ne mislim općenito na tebe ali Forum i Server je pun nacionalista meni su neki vrijedalji...Citiram "Jebem ti mater Bosansku"...Pa ti kontaj malo i ne virjedaj dzabe!

I mene su pojedine osobe tako vreÄ'ale. jer živim u Bosni, a iz Srbije sam. Inače to od Administracije nećeÅ¡ čuti, a na igrače ja ne mogu da utičem.... Ukoliko to vidim reÅ¡im to banom ili opomenom, ali na sve ne mogu da nadgledam!

To što kazeš nacionalisti sva deca od 10-15 godina su u fazonu "Četnici, Ustaše ovo ono, oni su ludi navijači ovo ono.."

Tako da ignoriši to, ukoliko je to učinila Administracija javi mi da proverim logo-ove. :)

[quote author=
 Ricky link=topic=45506.msg337371#msg337371 date=1339183835]
I mene su pojedine osobe tako vreÄ'ale. jer živim u Bosni, a iz Srbije sam. Inače to od Administracije nećeÅ¡ čuti, a na igrače ja ne mogu da utičem.... Ukoliko to vidim reÅ¡im to banom ili opomenom, ali na sve ne mogu da nadgledam!

To što kazeš nacionalisti sva deca od 10-15 godina su u fazonu "Četnici, Ustaše ovo ono, oni su ludi navijači ovo ono.."

Tako da ignoriši to, ukoliko je to učinila Administracija javi mi da proverim logo-ove. :)
[/quote]Aee ovako ja to sve razumijem i ja nisam naveo tu Administraciju ono općenito dok sam igrao Administracija je bila na nivou nego eto mene su pojedine osobe eto kao sto ti kazes djeca od 10 godina vrijeÄ'ala i to mi zasmetalo svejedno Sretno vam nije losa Skripta...


Ne znam zasto je ovo stavljeno za intro kad je ovo sa otvaranja, i nije ulozeno uospte truda u ovaj clip, u prevodu totalna glupost.

Sto se tice uvreda, zamolio bi te da prijavis ko te je vredjao, ima raznih koji psuju i vredjaju, vecinu njih mozes da vidis pod Lista Banovanih Igraca, mada se tamo i neki jos nisu nasli
Poslednja Izmena: Jun 08, 2012, 22:32:10 POSLE PODNE od [BR]Maki187