Pomoc molim

Započeo [CS]Jan, Maj 23, 2009, 13:11:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ja upalim server da samo ja mogu uci ali nemogu napraviti /gmx da mi budu skripte koje sam napravio imma i u skripti sve komande za admina ali nemogu napraviti /gmx da ih dobijem ccc i sskinio sam RP mod neki carlitos a kad upalim server pise DM

ScorpioN

Citat: Jan poslato Maj 23, 2009, 13:11:58 POSLE PODNE
ja upalim server da samo ja mogu uci ali nemogu napraviti /gmx da mi budu skripte koje sam napravio imma i u skripti sve komande za admina ali nemogu napraviti /gmx da ih dobijem ccc i sskinio sam RP mod neki carlitos a kad upalim server pise DM

1. gmx napravi ovako,prvo se logiraj kao rcon (/rcon login tvoja rcon sifra) onda samo napisi /rcon gmx
2. pise ti DM zato sto ime moras promijenit u server.cfg pod hostname

i moze mi ko rec kako d anapravim Port da svi mogu igrat?

i jos dje da upisem /rcon login na serveru il i nemam rcon sifru

r4z0r

udjes u server.cfg i imat i RCON : i stavis koji zelis i kad ulazis na server upises taj rcon i kad udjes na server upises /rcon login

port isto pravis u server.cfg ..

skuzio sam ;) thnx ali imam problem nisu mi se ubacile skripte -.- a stavio sam ih pod scriptfiles u SaMp tam dje upalim server da mogu uc


admini sry zbog SPAMA

ScorpioN

a ne to...
kad skines gamemode stavljas ga u gamemodes mapu i otvoris server.cfg i pod gamemodes napises
ime tog gamemoda,za filterskripte stavljas u mapu filterscripts i u server.cfg pod filterscripts upisujes ime te filterskripte
a za scriptfiles,to samo kopiras iz mape scriptfiles u mapu scriptfiles :)

EDIT: A za port moras portforwardat svoj router (uredaj kojim pristupas internetu),a to imas na www.portforward.com a imas i tutorial kako portforwardat router na forumu
Poslednja Izmena: Maj 23, 2009, 15:27:25 POSLE PODNE od Luka