Obavijest

Započeo [DE]Max, Februar 14, 2010, 21:13:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [CH-RolePlay]ҳ̸Ҳ̸ҳKinGҳ̸Ҳ̸ҳ poslato Februar 15, 2010, 20:40:02 POSLE PODNE
Citat: °|Chris|° poslato Februar 15, 2010, 14:43:07 POSLE PODNE
Vlasnik moonlight gaminga nije max, vlasnik je nekoliko puta mene kontaktirao da se ch sa njima udruzi, ako mu kazem max kakav si ti frajer i od kolko god sumnjam da ce ti dat ownera... ::)

"ch da se udruzi?"


OHMGGGGG
A xd, moja greska CC sam htio napisat... :D

iYoko

Pa dobro CC, CH ista stvar...  :D

Vidim napredujete... Uptime 0%  ::)

ne nego mi stavljamo mod i gledamo bugova ak ima da mozemo popravit

MrBaff

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Februar 15, 2010, 12:41:57 POSLE PODNE
Tocno tako Tomos svi koji otvore server za mjesec dana koliko traje host taj server vec ne postoji ako ocete otvorit pravi server potrudite se bar da traje 2-3 mjeseca da ljudi cuju za njega a ne odmah poslije 1 mj odmah server ne postoji.I nemoguce da ima mod kao u CH a ni ST i drugih servera jer na tim GMovima je ulozeno puno truda.Ako je kao u CH ili ST imat ce bar 100k redaka.
CH+ST= jedva 100k redaka pa...upucaj se :) a i nije nist u redcima jer se neke "skripte" koje imaju 100 redaka mogu smanjiti na 9(dokazano od strane joeta buljeta XD )

ma mode je stari ch mode sto je sop radio pa skinili svi..
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

eo malo sam opiso gore server da bude bolje Pozdrav

zerocoolos

Citat: [CE]MreR poslato Februar 17, 2010, 08:42:20 PRE PODNE
ma mode je stari ch mode sto je sop radio pa skinili svi..

sadasnji mod nema veze sa starim... i ima oko 60k linija, sve ovisi kako sta nadodajem... uglavnom, ali nisu mi jos sve komande u dcmd, zasad je negdje 80% prebaceno, a ostatak ceka da uhvatim vremena...

Dobili smo novu temu na forumu pa dodite pogledajte dali valja www.moonlight-gaming.com/forum

Sretno s serverom iako cete tesko uspijeti,koliko sma ja vidio imali ste 1-2 igraca na serveru
Poslednja Izmena: Mart 15, 2010, 13:30:09 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

U.S.A

ae za ovo jos ima nade i sretno (barem nije koristio G-RP :D)