Mapa Izgradnja Apartmana!

Započeo Micko, Maj 08, 2012, 20:31:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Radio sam Ja,Vrijeme nekih 10 minuta!! 0.3C!

Slike:

Napomena,uskoro 0.3e rad!



Oprostite,radi jedne slike,sliko sam 5-6 slika,ali izgleda da mi nije prihvatilo,a sada necu ulaziti nazad u editor!!!








Samo je to,tako i na onih 4-5 slika,samo je zgrada veca!!!

Pozdrav Ja sam Micko!

Trenutno imam 23 godine,SA:MP igram oko 4 godine,takorec od kada je i nastala SA:MP Zajednica.Dosta toga sam naucio proteklih par godina,tako da sam dosao ovidje kako bi pomogao onima koji neznaju nista,o SA:MP-u!
Moja iskustva sa Multi Theft San Andreas-om,tojest MAP Editor-om,su prevelika,sto se tice Gradova,Naselja,ili Sela,Ogradjivanje kuca,Vikendica ili Ducana,nije nimali problem!!
Neki mozda neznaju,za MAP Editor,sa njime mozete brisati,micati,preseljavati Obijekte,to ujedino koristim!Neki neznaju da Ubace,pokrenu,ili instaliraju Server na Host,zato sam i dosao ovidje!
To ide i za Forume!
Za vise informacija na moj PM(Poruke)!!

Izgleda super 10/10
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Ma stisko sam 6 puta f12 sada gledam samo 1 slicica jbg!!!!
Pozdrav Ja sam Micko!

Trenutno imam 23 godine,SA:MP igram oko 4 godine,takorec od kada je i nastala SA:MP Zajednica.Dosta toga sam naucio proteklih par godina,tako da sam dosao ovidje kako bi pomogao onima koji neznaju nista,o SA:MP-u!
Moja iskustva sa Multi Theft San Andreas-om,tojest MAP Editor-om,su prevelika,sto se tice Gradova,Naselja,ili Sela,Ogradjivanje kuca,Vikendica ili Ducana,nije nimali problem!!
Neki mozda neznaju,za MAP Editor,sa njime mozete brisati,micati,preseljavati Obijekte,to ujedino koristim!Neki neznaju da Ubace,pokrenu,ili instaliraju Server na Host,zato sam i dosao ovidje!
To ide i za Forume!
Za vise informacija na moj PM(Poruke)!!

...Neno...

Cek,pa tu ima samo par objekata,mogao si se vise potrudit!

Da to je 0.3c objekti,kazem 10 min rada,to je koliko vidis samo 6 objekata tu!!!!

Sutra stize rad 0.3e
Poslednja Izmena: Maj 08, 2012, 21:09:55 POSLE PODNE od Micko
Pozdrav Ja sam Micko!

Trenutno imam 23 godine,SA:MP igram oko 4 godine,takorec od kada je i nastala SA:MP Zajednica.Dosta toga sam naucio proteklih par godina,tako da sam dosao ovidje kako bi pomogao onima koji neznaju nista,o SA:MP-u!
Moja iskustva sa Multi Theft San Andreas-om,tojest MAP Editor-om,su prevelika,sto se tice Gradova,Naselja,ili Sela,Ogradjivanje kuca,Vikendica ili Ducana,nije nimali problem!!
Neki mozda neznaju,za MAP Editor,sa njime mozete brisati,micati,preseljavati Obijekte,to ujedino koristim!Neki neznaju da Ubace,pokrenu,ili instaliraju Server na Host,zato sam i dosao ovidje!
To ide i za Forume!
Za vise informacija na moj PM(Poruke)!!

Super izlgeda nego bas gde ce hotel na pesku :D


Citat: Glisa poslato Maj 08, 2012, 21:54:22 POSLE PODNE
Super izlgeda nego bas gde ce hotel na pesku :D

Slazem se ;) ali onako lepo izgleda

Dobro izgleda, ali mi se ne svidja mesto..

7/10
Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

super rad 10/10 ne sumnjam u tvoje visegodisnje iskustvo ;)

Ma nije mjesto,bas ali ono tu mi je bilo prostora!!! Pa reko da sad nebrisem zgrade,pa sam tu stavio!
Pozdrav Ja sam Micko!

Trenutno imam 23 godine,SA:MP igram oko 4 godine,takorec od kada je i nastala SA:MP Zajednica.Dosta toga sam naucio proteklih par godina,tako da sam dosao ovidje kako bi pomogao onima koji neznaju nista,o SA:MP-u!
Moja iskustva sa Multi Theft San Andreas-om,tojest MAP Editor-om,su prevelika,sto se tice Gradova,Naselja,ili Sela,Ogradjivanje kuca,Vikendica ili Ducana,nije nimali problem!!
Neki mozda neznaju,za MAP Editor,sa njime mozete brisati,micati,preseljavati Obijekte,to ujedino koristim!Neki neznaju da Ubace,pokrenu,ili instaliraju Server na Host,zato sam i dosao ovidje!
To ide i za Forume!
Za vise informacija na moj PM(Poruke)!!