[MAP] LV Rudnik!

Započeo Distance, Maj 03, 2012, 21:23:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Radio:Ja
Vrijeme: 5h Sa stankom!
Napomena-:
Znaci,nemojte mi sada e preklapanje ovo,ono,ovo sam radio na brzaka,i bezveze,jel vec dugo vrijeme zelim da zatvorim tu rupu,i napravim rudnik,ako vam se svidja ideja,napravicu ljepsee,precizno,i drugacije!!!

Znaci,molim bez ovoga ,nevalja 0/10,neprecizno,Znaci radjeno je bezveze,samo da vidite ideju,kako bi htio da bude!! AkO Hocete mozemo 2 mapat,i anpravimo za neki serv,precizno i ljepo!!!



Slike:










Zatvorena Rupa:




Znaci,radjeno je bezveze,i tako nekako bi trebalo da izgleda,ako netko hoce,uvaticu vremena,kome se svidja ideja,uzet ravnije objekte,i ljepo napraviti!!!!
RADIM SLJEDECE

1.Mapam sljedece:  Zgrade/Ogradjujem!
                                                                        Baze radim i nove ceste!
                                                                        Mapam za RPG/DM/TDM/Stunt!

2. Forum Community!
                                           
Sredjujem Kategorije!
Sredjujem i instalaciju foruma PHP,MyBB,PunBB,SMF!
Ubacujem Gamemode skripte,Instalacija servera,u roku 15-20 min!


Moji radovi,su dobili pohvalu od cijele SA:MP zajednice,sve gore navedeno,radim badava!!! Ili uz nadoplatu Administratora /forum/server!

Sve je pretrpanoo :) za trud 6/10
Follow me na Instagram @sixmatic

ja cu ti dat 8 samo za zivce, kolko ima objekata ovde? 5000?  :D :D :D :D Ideja je onako, srednje zalosna...  :P  :P

Evo samo 2 riječi
"Kurcu nevalja"

Vidi Distance, ne možeÅ¡ da  zabraniÅ¡ nikome da ti piÅ¡e ovo ne valja itd.. svako ima pravo na svoje miÅ¡ljenje a do tebe je da se potrudiÅ¡.
Prva slika me ubada u oči.. :S.. 7/10 samo za trud!
The whole world is down.. Let's take a walk

Mappam besplatno (0.3c, 0.3e RemoveBuildingForPlayer). Ukoliko ste zainteresovani pošaljite PM..

Auu prva slika nevalja, sta si ovo naslagao. 6/10


Odlicna ideja...i nemoj mu govoriti da je sve prenatrpano jel covjek lijepo rekao da je to radio nabrzaka samo da vidi hocel vam se svidjet! pa ako se svidi da ce uraditi sve precizno..

Pohvala za ideju :D
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse