Server postoji ali meni prikazuje kao da ne postoji

Započeo kristiankico, Maj 01, 2012, 11:15:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,igrao sam na jednom serveru i odjednom me izbacilo i pokazuje mi kao da vise server ne postoji.. Pogledam na internetu dali ima sta igraca online,sve u redu..odem na laptop probam da nije do kompa i opet isto..probam restartat ruter i opet isto..sve sam probao sto sam znao ali neznam zasto mi bas taj server vise ne prikazuje a svi ostali mi rade,jos sam zvao prijatelja da provjerim dali njemu radi i on kaze da mu funkcionira sve u redu..

ako itko moze pomoci neka pomagaa jer sam lud bez sampa..   :'(


pa znam da nije jedini..zelim igrat na tom frendu jer mi je to server od mog frenda..i samo odjednom neradi..

nemojte raÄ'e nista pisati ako nemozete pomoci..a ne da ja moram citat tu vase gluposti..

mozda se server prebacio na drugu verziju clienta ili tako nesta a ti si ostao na staroj verziji...ak ne neki problem je kod tebe probaj reinstalirat samp client pa instalirat ponovo

ma sve je isto na serveru..sve sam probao ama bas sve...

Citat: |W|SoaD123 poslato Maj 01, 2012, 16:16:08 POSLE PODNE
mozda se server prebacio na drugu verziju clienta ili tako nesta a ti si ostao na staroj verziji...ak ne neki problem je kod tebe probaj reinstalirat samp client pa instalirat ponovo

Do druge verzije nije 100 % jer i ako je na drugoj verziji pokazalo bi da server radi bezobzira na verziju, samo ako je na drugoj verziji i on udje na taj server onda ce mu pisati Incorrect version, tako nešto ;)

Opomena svima, citajte pravila kako otvorit temu i ko moze postat u njoj !

LOCK