Kako da promajenim SPAWN

Započeo Plantak, Februar 06, 2010, 16:50:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kako da promjenim da se igraci spawnaju na nekom drugom mijestu??

Udji u igru, odaberi poziciju gde zelis da bude spawn(samo stanes sa igracem-skinom na poziciju koju zelis) i upisi /save , zatim idi u folder gde ti je instaliran GTASA i potrazi text dokument "savedpositions" tu ces videdi ceo kod kao naprimer:
"AddPlayerClass(115,1801.4391,-2056.1543,15.9900,1.9703,23,100, 25,150, 4,1);" , otvori gamemode i iskopiraj kod u OnGameModeInit i pritisni F5.
prvi broj "115" ti je broj skina, mozes promeniti po zelji, zadnji brojevi su za oruzje koje ima igrac kad se spawnuje "23-oruzje, 100-koliko municije,25,150, 4,1 ,takodje mozes promeniti po zelji.

ja imam jedan mod i sad se spawnuje na zeleznickoj stanici i ja kupijo sve kucu i ja reko bicu stalno u kuci kad udjem ali nije bilo tako ja sam kupijo kucu a nisam se spawnuo u kucu kako to mogu da namestim da svi koji kupe kucu na serveru kad kupe kucu i kad udju na server da su u kuci hvala :D
marko

Sta je vama ljudi nije AddPlayerClass spawn za igrace,vidi kada udzes u svoj server nemoj se pomjerati i odma kucaj /save starispawn i odes u pawnu i nadzes te kordinate i to ti je stari spawn i samo uradis kao sto ti je on gore reako zamjenis sa novim kordinatama i to je to
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj trazit izgovor da neznas nego naÄ'i rjesenje!