Ajmo malo na moj racun hehe

Započeo admin, Februar 17, 2010, 23:07:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Don Correlli poslato Mart 09, 2010, 14:24:31 POSLE PODNE
DoÄ'e Tito u Hercegovinu i nitko ne zna tko je on. Pita nekog starca:
- "Zar ne znaš ti tko sam ja?"
- "Ne, a tko si ti?"
- "Ja sam onaj za koga si se ti borio od 1941 do 1945."
- "E, moj Ante, Å¡to si se prominija!"
Ne svacan bas  >:(

Al evo jedan

-Kako plavusa ubija ribu!?
-Pokusava je udušit
:D :D

Zasto crnogarac oce bit zmija!?!?
Leži a bježi xxD

Correlli

Citat: [CH]Nino poslato Mart 10, 2010, 18:26:55 POSLE PODNE
Ne svacan bas  >:(

Pa Hrvati u Hercegovini se nisu borili za Tita, nego za Pavelića (Ante Pavelić), kontaš sada?

Citat: Don Correlli poslato Mart 10, 2010, 20:30:05 POSLE PODNE
Citat: [CH]Nino poslato Mart 10, 2010, 18:26:55 POSLE PODNE
Ne svacan bas  >:(

Pa Hrvati u Hercegovini se nisu borili za Tita, nego za Pavelića (Ante Pavelić), kontaš sada?
ahaaaaaaaaaaaa Tnq!

Ajde ko je obrisao post i zbog cega, samo sam rekao cinjenicu, kome smeta to sto su se Muslimani borili za Tita?


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Ludi Grad

Citat: [DN] Baja poslato Mart 10, 2010, 20:48:44 POSLE PODNE
Ajde ko je obrisao post i zbog cega, samo sam rekao cinjenicu, kome smeta to sto su se Muslimani borili za Tita?
daj ljudi sta vam je ne kontam vas nikako.....ovo nije forum za nacionaliste (koliko ja znam)...... Da sam admin prvo sto bi uradio jeste da bi vam svma ko ima nacionalisticke zastave i grbove i ostalo u sigovima pobrisao....... Koji vam je jebote..... jbs i Bosnu i  Hrvatsku i Srbiju zar se moramo mrziti uvijek.......  8) :-[  :-\

Correlli

Citat: [DN] Baja poslato Mart 10, 2010, 20:48:44 POSLE PODNE
Ajde ko je obrisao post i zbog cega, samo sam rekao cinjenicu, kome smeta to sto su se Muslimani borili za Tita?
Ja sam ti izbrisao post. Ne želim da opet pukne neka svaÄ'a u vezi proÅ¡log rata samo zbog toga Å¡to sam napisao Å¡alu (koja i jest istinita na neki način).
Neki Bošnjaci (Bosanski Muslimani) su se borili za njega (Titu) dok je još Tito bio živ ali ne svi i ne znam kakve veze uopče to ima sa mojom šalom..

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Mart 10, 2010, 20:51:58 POSLE PODNE
Da sam admin prvo sto bi uradio jeste da bi vam svma ko ima nacionalisticke zastave i grbove i ostalo u sigovima pobrisao
Ako imaš šta protiv moje Herceg-Bosanske zastave i grba onda je ne gledaj. Ta zastava i grb ne predstavljaju nikakav nacionalizam, nego domoljublje do BiH od strane Hrvata.

A sad prestanite sa svaÄ'om.
Poslednja Izmena: Mart 10, 2010, 21:23:14 POSLE PODNE od Don Correlli

Ludi Grad

Citat: Don Correlli poslato Mart 10, 2010, 21:18:10 POSLE PODNE

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Mart 10, 2010, 20:51:58 POSLE PODNE
Da sam admin prvo sto bi uradio jeste da bi vam svma ko ima nacionalisticke zastave i grbove i ostalo u sigovima pobrisao
Ako imaš šta protiv moje Herceg-Bosanske zastave i grba onda je ne gledaj. Ta zastava i grb ne predstavljaju nikakav nacionalizam, nego domoljublje do BiH od strane Hrvata.
Ma nemam ja nista protiv, ali je ocigledno da drugima smeta.....

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Mart 10, 2010, 21:30:35 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Mart 10, 2010, 21:18:10 POSLE PODNE

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Mart 10, 2010, 20:51:58 POSLE PODNE
Da sam admin prvo sto bi uradio jeste da bi vam svma ko ima nacionalisticke zastave i grbove i ostalo u sigovima pobrisao
Ako imaš šta protiv moje Herceg-Bosanske zastave i grba onda je ne gledaj. Ta zastava i grb ne predstavljaju nikakav nacionalizam, nego domoljublje do BiH od strane Hrvata.
Ma nemam ja nista protiv, ali je ocigledno da drugima smeta.....

ja nisam vidio da ikome smeta :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Correlli

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Mart 10, 2010, 21:30:35 POSLE PODNE
Ma nemam ja nista protiv, ali je ocigledno da drugima smeta.....

Neka smeta, joÅ¡ bolje. Ja volim svoje ali zato i poÅ¡tujem tuÄ'e, ali ako drugi ne žele poÅ¡tivati tuÄ'e onda im ja ne mogu pomoći.
Zastava koja je u mome potpisu izražava domoljublje do BiH od strane Hrvata kao što sam već rekao, jer i mi Bosanskohercegovački Hrvati smatramo Bosnu i Hercegovinu svojom zemljom jer tu živimo od dolaska (7. stoljeće) i ako to neki ne žele priznati danas pored svih tih dokaza ali šta im ja mogu.

Kao što sam rekao, ova zastava ne izražava nikakav nacionalizam ili zločine kao što drugi stavljaju u potpis kao naprimer grb Armije Republike Bosne i Hercegovine a uopče nemaju pojma kakve sve zločine je ABiH radila i još poslije toga druge obtuživala za to (ne kažem da su svi pripadnici ABiH to radili, ima dosta Hrvata i Bošnjaka iz ABiH koji su radili samo dobro), ali ne želim ulaziti dalje od ovoga jer to je sve što sam htio reći.

A to što nekome smeta moja Herceg-Bosna, pa neka im smeta. Nismo više u Jugoslaviji.

Uglavnom, dosta je bilo sa offtopikom, molio bi vas da stavljate svoje šale u ovaj topik i ništa više.

Dolazi Hitler u logor i setajuci se onako ispred postrojenih zatvorenika pita jednog:"Sinko koliko imash godina?" "Sutra cu imat sest" kaze mali veselo "E neces, boga mi neches"

:-X :-X

iYoko

Dodje Hitler u bazu i postroji vojnike, kad najednom, neko kihne. Hitler pogleda i pita "Tko je kihnio?" nitko ne odgovara. "Tko je kihnio? Pocet ću pucat red po red ako ne kazete" Opet svi šute. Hitler strelja prvi red opet nitko ne odgovori. Hitler strelja drugi red opet nitko ne odgoori. Odjednom jedan vojnik odstupi kaže "Mein Fuhrer nemojte vise ja sam kihnio" Na to će Hitler "Gesuntheit"