___|___[-HITNO-]___|___Nedd help whit SMF BackUp

Započeo U.S.A, Mart 09, 2010, 18:44:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

U.S.A

D.D Ma ovako imam na jednome forumu SMF 2.0 i sada trebo bi postove prebaciti u 1.1.11 na istome hostu znaci napraviti neki RAR BeckUp ili nesto te posalje kad installiram SFM 1.1.11 Da stavim taj rar ili FILOVE Koje sam prehodbno skinuo u taj novi SMF 1.1.11 PA Da mi budu postovi ko na starome forumu zna li neko mozda kako HITNOmije...



HVALA Svima unaprijed i LP.

Odi na svoj forum -> admin -> Odrzavanje Foruma -> selektiraj ono sve 3(spremi strukturu tablica, spremi podatke u tablicama, komprimiraj datoteku u gzip) -> Download gumb ..

Kad si to skinuo, imas sve svoje postove, clanove, teme u gzip-u. - MYSQL Databaza.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


nemozes, mozes jedino konvertirat forum sa 2.0 na 1.1.11 :D


tj. nemozes 2.0 mysol staviti na 1.1.11 mysol :D
Poslednja Izmena: Mart 09, 2010, 20:19:52 POSLE PODNE od galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









JoÅ¡ ne uspijevam skužiti zaÅ¡to svi prelaze na 1.x ?? 2.0 je beskonačno puta bolji, a najveća prednost je Å¡to nema viÅ¡e onih vražjih botova, ima lijepÅ¡i i praktičniji admin panel, i puno bolje sreÄ'en prikaz profila igrača.

Citat: [ST]Injection poslato Mart 09, 2010, 20:51:32 POSLE PODNE
JoÅ¡ ne uspijevam skužiti zaÅ¡to svi prelaze na 1.x ?? 2.0 je beskonačno puta bolji, a najveća prednost je Å¡to nema viÅ¡e onih vražjih botova, ima lijepÅ¡i i praktičniji admin panel, i puno bolje sreÄ'en prikaz profila igrača.

potpis :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









U.S.A

Uspio = LOCK
Poslednja Izmena: Mart 10, 2010, 00:06:15 PRE PODNE od U.S.A