Domino-RolePlay Server

Započeo [BM]Daka, Mart 01, 2010, 23:18:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Danas i portal i forum skroz uredjujemo tako da ce do sutra sve biti uredjeno i spremno....Sto se tice foruma on lici na onaj od GF-a ali nije isti....S obzirom, pogledajte da 70% foruma ima tu temu ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Daka jesi ono u popravnom na slici, vidim iza na ploči društveni rad xD


Odsutan dok ne doÄ'em.


Nisam, hahah. To je Historija(Povijest), nastavnica luda sve pusta, rukometa na casu igramo xD.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Pozdrav,

Zelio bi Vas kratko obavjestiti da nakon zavrsavanja foruma i portala (danas, ostale su jos samo sitnice), krecemo u izradi novog moda, vec je napravljen mali dio moda (Register, login i Spawn sistem)..Sve ostale informacije mozete pronaci na nasoj stranici www.domino-samp.net

Pozdrav,
Domino Team!


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!


Hvala :)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!



Hvala Vam na cestitkama, ja sam Game Admin i ujedno Global Moderator. Prijatelj sam sa Bajom i Dakom, i vjerujte jako dobar RP-er. Eto u bilo koje doba dana i noci, Vi mozete doci, mi cemo Vam pomoci.
DOMINO ROLEPLAY!