PREDLOG SVIMA CITA JTE VISE!

Započeo BorisGtaIv, Mart 09, 2010, 22:15:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: 熊猫 poslato Mart 10, 2010, 09:33:39 PRE PODNE
Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 09, 2010, 22:42:06 POSLE PODNE
Nebih bas reko za smartex,ma danas svi otvaaraju server a ne znaju niti skriptati dobro,pa im propadne,a neeki nemaju para za platit host,trenutno najbolji serveri na balkanu CH GG BM ST GF,a bilo bih lijepo kada bi se jos koji ubacio...kao npr Smartex  :P

vidi ovog padobranca, Genius je DEFINITIVNO NAJBOLJI NA BALKANU !

Po reklamiranju po drugim forumima i serverima sigurno, po nicem drugom inace :)

vidi naseg medvida javio se xD








po meni ovo don nije glupost, i imali su u planu BSF(kad je bio), ch i bm, ali nije islo bas, ali da se sad idu ujedinjavat serveri kao ch i npr st to je jako tesko, jer iako imaju slicne skripte, oboje imaju jako jedinstvene i "samostalne skripte" sto znaci da bi se morao jedan mod raditi ispocetka i ubaciti te jedinstvene ideje u jedan :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Correlli

Citat: galeb poslato Mart 10, 2010, 09:45:22 PRE PODNE
po meni ovo don nije glupost, i imali su u planu BSF(kad je bio), ch i bm, ali nije islo bas, ali da se sad idu ujedinjavat serveri kao ch i npr st to je jako tesko, jer iako imaju slicne skripte, oboje imaju jako jedinstvene i "samostalne skripte" sto znaci da bi se morao jedan mod raditi ispocetka i ubaciti te jedinstvene ideje u jedan :D

Po meni je glupost jer niko se nebi složio u vezi moda, vodenja, administratora, moderatora, ..

Citat: Don Correlli poslato Mart 10, 2010, 09:56:45 PRE PODNE
Citat: galeb poslato Mart 10, 2010, 09:45:22 PRE PODNE
po meni ovo don nije glupost, i imali su u planu BSF(kad je bio), ch i bm, ali nije islo bas, ali da se sad idu ujedinjavat serveri kao ch i npr st to je jako tesko, jer iako imaju slicne skripte, oboje imaju jako jedinstvene i "samostalne skripte" sto znaci da bi se morao jedan mod raditi ispocetka i ubaciti te jedinstvene ideje u jedan :D

Po meni je glupost jer niko se nebi složio u vezi moda, vodenja, administratora, moderatora, ..

nije glupost neko su glupi oni koji to nebi :D, i glupi su jer se nebi dogovorili oko tvoje navedenog :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









iYoko

Citat: galeb poslato Mart 10, 2010, 10:05:43 PRE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Mart 10, 2010, 09:56:45 PRE PODNE
Citat: galeb poslato Mart 10, 2010, 09:45:22 PRE PODNE
po meni ovo don nije glupost, i imali su u planu BSF(kad je bio), ch i bm, ali nije islo bas, ali da se sad idu ujedinjavat serveri kao ch i npr st to je jako tesko, jer iako imaju slicne skripte, oboje imaju jako jedinstvene i "samostalne skripte" sto znaci da bi se morao jedan mod raditi ispocetka i ubaciti te jedinstvene ideje u jedan :D

Po meni je glupost jer niko se nebi složio u vezi moda, vodenja, administratora, moderatora, ..
Nije to glupost nego su ljudi glupi kako je labud rekao...
Ideja je dobra ali je neizvedivo jer ce uvjek biti glupih ljudi.

Los prijedlog, svi vole biti vlasnici servera, nece ici lock :-*