EuroZone RPG/DM

Započeo Baraba, April 05, 2012, 12:38:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Izgleda dobro, sretno vam bilo!

Al ovo kad sam procito ubio sam se od smijeha ahah

CitatRegistracija je jako slozena. Prvo sto trebate uraditi jeste da unesete lozinku koju zelite. Kada to ucinite moracete da unesete lozinku jos jednom kako biste se loginovali. Ukoliko niste registrovani server ce vas prvo pitati za vase licne podatke kao sto su vas spol, godine, mesto rodjenja i slicno. Zatim cemo vas provesti kroz osnovna RolePlay pravila odnosno kroz RP Tutorial. Kada se Tutorial zavrsi bice vam postavljena RP Pitanja na koja morate tacno odgovoriti ili ponoviti turorial i ponovo odgovarati. Naravno vreme koje provedete na tutorialu ne sluzi da gubite vrijeme, nego da se bolje upoznate sa pravilima servera, i  RolePlay pravilima kako nebiste bili kaznjavani!

MIslim sta je tu slozeno? Ukucas sifru 2 puta pogledas tut i gotovo, nemoras bit Einstein da prodes registraciju xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

opis ti je bez slika a ova boja ubija :$
sretno!

Nesto malo sam poboljsao opis :P Jel sad bolje ?


sta malo bolje, PUNO BOLJE!
vidim stavio si i slike..
svaka cast sad ti je opis 10/10 :D

Diego_Rodrigues



Sergio_Don

Nemas TLD Domenu
Poslednja Izmena: April 07, 2012, 01:28:40 PRE PODNE od |S|Don_Sergio