RE-otvaranje Nokia Life RP-a

Započeo Quilound_Williams, Mart 25, 2012, 15:38:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Quilound_Williams

citaj pravila,lock
Poslednja Izmena: Mart 25, 2012, 17:10:30 POSLE PODNE od [JG]Crni Zvuk

PRO !! :D Opis -1/10 . Otvaraj temu kad budes imo IP. Aj Sretno ;D
Follow me na Instagram @sixmatic

Quilound_Williams

Citat: [Shelby]Davizz poslato Mart 25, 2012, 16:06:14 POSLE PODNE
PRO !! :D Opis -1/10 . Otvaraj temu kad budes imo IP. Aj Sretno ;D
sta skupljas postove da malo bolje pogledas hehehe ovaj server je davno bio i bio je dobar naravno i saada je reotvaranje i moramo obavjestiti stare igrace o tome zato pocetnik suti

Citat: Quilound_Williams poslato Mart 25, 2012, 16:08:18 POSLE PODNE
Citat: [Shelby]Davizz poslato Mart 25, 2012, 16:06:14 POSLE PODNE
PRO !! :D Opis -1/10 . Otvaraj temu kad budes imo IP. Aj Sretno ;D
sta skupljas postove da malo bolje pogledas hehehe ovaj server je davno bio i bio je dobar naravno i saada je reotvaranje i moramo obavjestiti stare igrace o tome zato pocetnik suti

Mozda sam pocetnik al barem znam Napraviti bolje ko ti . i barem imam IP ;) Sam da znas da se mi je*e za postove . ovaj forum nije zbog postova neg je za Filterscripte,Pluginse...itd . mislis da si sad faca sto imas 250 Postova -.-" ipak Sretno za Server. Moj nije uspio nadam se da ce tvoj ;)
Poslednja Izmena: Mart 25, 2012, 17:00:18 POSLE PODNE od [Shelby]Davizz
Follow me na Instagram @sixmatic

Sergio_Don

Citat: [Shelby]Davizz poslato Mart 25, 2012, 16:59:15 POSLE PODNE
Citat: Quilound_Williams poslato Mart 25, 2012, 16:08:18 POSLE PODNE
Citat: [Shelby]Davizz poslato Mart 25, 2012, 16:06:14 POSLE PODNE
PRO !! :D Opis -1/10 . Otvaraj temu kad budes imo IP. Aj Sretno ;D
sta skupljas postove da malo bolje pogledas hehehe ovaj server je davno bio i bio je dobar naravno i saada je reotvaranje i moramo obavjestiti stare igrace o tome zato pocetnik suti

Mozda sam pocetnik al barem znam Napraviti bolje ko ti . i barem imam IP ;) Sam da znas da se mi je*e za postove . ovaj forum nije zbog postova neg je za Filterscripte,Pluginse...itd . mislis da si sad faca sto imas 250 Postova -.-" ipak Sretno za Server. Moj nije uspio nadam se da ce tvoj ;)
Moram da refresam temu!
PRAVILO!
*Zabranjeno komentiranje teme ukoliko nije otvorena prema pravilima podforuma! Korisnici koji će takve teme komentirati bit će kažnjeni(Zabrana pisanja,ban...)
1. i zadnje upozorenje Citajte pravila!