Roleplay!

Započeo Smokey, Januar 24, 2012, 17:17:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: ÄŒOFKEEEEEEEE poslato Januar 26, 2012, 12:55:34 POSLE PODNE
Ironičnog li naziva  :D

Ja sam radio na tom modu oko godinu dana i onda sam počeo raditi na modu za Global Restart. Uglavnom mod je cijeli ukraden, a bivÅ¡i global mod je dao globalca head adminu na tom "Unique" serveru koji je prekopirao cijeli Geforce forum zajedno s kodovima i stavio na svoj forum. Å to je joÅ¡ komičnije čak su i imena moderatora s GF foruma ostala u tim kodovima roll: Mislim, radio sam dugo na tom modu i ima dobrih stvari no mod nije tako savrÅ¡en. Ima čak i boljih modova na samp forumu no oni su prekopirali sve ovo misleći da će biti novi Geforce haha. Kao Å¡to sam reko i prije. Mogu imat i 800 igrača i najbolju skriptu, no uvijek će ih pratit glas na koji su način nastali, kraÄ'om i kopiranjem. Srdačan pozdrav.
kopirali temu sa kodovima?

lool decko ono ti je na unique obicna mystic jade tema sa promjenjenim logo-om xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 26, 2012, 15:07:20 POSLE PODNE
Citat: ÄŒOFKEEEEEEEE poslato Januar 26, 2012, 12:55:34 POSLE PODNE
Ironičnog li naziva  :D

Ja sam radio na tom modu oko godinu dana i onda sam počeo raditi na modu za Global Restart. Uglavnom mod je cijeli ukraden, a bivÅ¡i global mod je dao globalca head adminu na tom "Unique" serveru koji je prekopirao cijeli Geforce forum zajedno s kodovima i stavio na svoj forum. Å to je joÅ¡ komičnije čak su i imena moderatora s GF foruma ostala u tim kodovima roll: Mislim, radio sam dugo na tom modu i ima dobrih stvari no mod nije tako savrÅ¡en. Ima čak i boljih modova na samp forumu no oni su prekopirali sve ovo misleći da će biti novi Geforce haha. Kao Å¡to sam reko i prije. Mogu imat i 800 igrača i najbolju skriptu, no uvijek će ih pratit glas na koji su način nastali, kraÄ'om i kopiranjem. Srdačan pozdrav.
kopirali temu sa kodovima?

lool decko ono ti je na unique obicna mystic jade tema sa promjenjenim logo-om xD
Jel ima neke teme da se ti ne pravis pameten?  :D

Misli na kodove u postanju i po kategorijama, forumima, podforumima...

budaletina

Puj, niste nista drugo nego kradljivci krvavi!
Mozete se sramit samo, nista drugo. Ma koliko god mali igraca, uvijek ce se znati da ste kraljivci! PUJ!

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 26, 2012, 15:08:59 POSLE PODNE
Citat: panameR. poslato Januar 26, 2012, 15:07:20 POSLE PODNE
Citat: ÄŒOFKEEEEEEEE poslato Januar 26, 2012, 12:55:34 POSLE PODNE
Ironičnog li naziva  :D

Ja sam radio na tom modu oko godinu dana i onda sam počeo raditi na modu za Global Restart. Uglavnom mod je cijeli ukraden, a bivÅ¡i global mod je dao globalca head adminu na tom "Unique" serveru koji je prekopirao cijeli Geforce forum zajedno s kodovima i stavio na svoj forum. Å to je joÅ¡ komičnije čak su i imena moderatora s GF foruma ostala u tim kodovima roll: Mislim, radio sam dugo na tom modu i ima dobrih stvari no mod nije tako savrÅ¡en. Ima čak i boljih modova na samp forumu no oni su prekopirali sve ovo misleći da će biti novi Geforce haha. Kao Å¡to sam reko i prije. Mogu imat i 800 igrača i najbolju skriptu, no uvijek će ih pratit glas na koji su način nastali, kraÄ'om i kopiranjem. Srdačan pozdrav.
kopirali temu sa kodovima?

lool decko ono ti je na unique obicna mystic jade tema sa promjenjenim logo-om xD
Jel ima neke teme da se ti ne pravis pameten?  :D

Misli na kodove u postanju i po kategorijama, forumima, podforumima...
eto ti se sad pravis pametan...
tema je tema
a rubrike i kategorije itd su drugo...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Poceli ste se svadjati,LOCK
[/center]

Od sad nemate vise sta reklamirati ovaj server na ovom forumu, jer je doslovno ukraden GF mod. (znam da refresham staru temu..)
Poslednja Izmena: Mart 22, 2012, 12:11:04 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.