Kvalifikacijske grupe za EP 2012 Bosna

Započeo [CH]grudvo, Februar 19, 2010, 19:27:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vama pala najteza grupa od svih na balkanu -.- xD









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Kada je zidan igrao eh eh sada su druge stvari ne zivi se na staroj slavi,Francuska je jaka zemlja svi igraci joj igraju i velikim klubovima Europe,ali dobro nema predaje  :D
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

[CH]grudvo

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Februar 22, 2010, 13:13:25 POSLE PODNE
Kada je zidan igrao eh eh sada su druge stvari ne zivi se na staroj slavi,Francuska je jaka zemlja svi igraci joj igraju i velikim klubovima Europe,ali dobro nema predaje  :D

cek ovi nasi ne igraju? XD?


Citat: JoeBullet v2.1 poslato Februar 21, 2010, 22:38:22 POSLE PODNE
PogaÄ'am:
Država|Bodovi
1. BIH - 5
2. Rumunjska - 4
3. Francuska - 2
4. Albanija - 1
5. Luksemburg - 0
6. Bjelorusija - 0

kako moze tako malo bodova?hahaha
Valjda je 30 bodova najvise sto moze haha =)







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




Najvise bodova moze 50 jel se igra sa svakim po dvije utkamice po meni poredak :

1. Fra
2. Bosna
3. Bjelorusija
4. Rumunjska
ostali nebitni

ja bih rekao da ce rumunjska biti ispred bjelorusije..
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Kad tako pisu svi Bosna, upravo zato se i ne osjecam da imam neke veze sa Bosnom a pogotovo sa tom reprezentacijom, NIKAD u zivotu nisam pogledao utakmicu kad je igrala BiH, bas nikad... (Zapravo mogli bi i reci Bosna, buduci da u reprezentaciji Hercegovaca skoro da i nema)

P.S. Bit cete medu zadnjima u grupi 5 ili 6

nista se ne zna.. gledo sam jednom onog dzeka kako igra... lik rastura.. mogu da se izvuku na 3. ili 4. mesto









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

[CH]grudvo

Citat: Soprano poslato Februar 24, 2010, 10:25:31 PRE PODNE
Kad tako pisu svi Bosna, upravo zato se i ne osjecam da imam neke veze sa Bosnom a pogotovo sa tom reprezentacijom, NIKAD u zivotu nisam pogledao utakmicu kad je igrala BiH, bas nikad... (Zapravo mogli bi i reci Bosna, buduci da u reprezentaciji Hercegovaca skoro da i nema)

P.S. Bit cete medu zadnjima u grupi 5 ili 6

pa zato sto svi hercegovci odose za hrvatsku...

p.s. bit cemo? XD? ti nisi iz ljubuskog? xD
Bosnia Herzegovina vs Ghana (2-1) All Goals [Friendly] - 03.03.10