bug s automa

Započeo Lumpri77, Mart 03, 2010, 13:39:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jel mi neko može objasnit kako popravit bug s autima tj kad stavin auto na server i kad iden uč u njega piše mi da nisan bus driver ili mi nabije wl da san uša u pd ili md auto pls pomozite tako mi je i s kučnim autima
Poslednja Izmena: Mart 03, 2010, 13:39:20 POSLE PODNE od lumpri

Izmjesali su se ti id-evi auta, najjednostavnije da to rjesis je da u scripti obrises kod tog bus drivera ideve i kod ostalih org i bandi...koristi trazilicu

Citat: °|Chris|° poslato Mart 03, 2010, 13:40:53 POSLE PODNE
Izmjesali su se ti id-evi auta, najjednostavnije da to rjesis je da u scripti obrises kod tog bus drivera ideve i kod ostalih org i bandi...koristi trazilicu
to je 1 nacin
a 2 je da udes u server i ides od svakog do svakog auta i pises /oldcar

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

a šta kad ni ne sidnen u auto tj da ču uč siden i izbaci me odma???jel isto to nisan probava ali iden sada

UPDATE:
/oldcar mi ne radi
Poslednja Izmena: Mart 03, 2010, 14:17:10 POSLE PODNE od lumpri

Citat: lumpri poslato Mart 03, 2010, 14:09:41 POSLE PODNE
a šta kad ni ne sidnen u auto tj da ču uč siden i izbaci me odma???jel isto to nisan probava ali iden sada
glavno a si ti bio u autu npr udes u auto i izbaci te mozes i onda /oldcar sama rijec ti govori [stari]

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....