Division Roleplay mod !

Započeo Vegas., Maj 15, 2012, 11:45:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

E da li mozete da mi kazete kako da uklonim ovo kick non stop me ovaj junk buster POMOC :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Vegas.

Jebiga sad zbog nekog bota svi ispaštaju.. Mislim na one koji nisu skinuli mod..

Pa Vegas je najbolji pro skripter to ja znam a Mode mu je zakon tu se jos moze 0.3e stvari ubaciti a i dobar je za servere vise od 50 slotova msm da je ovo do sad najaci mode
Prodajem SA:MP Server OD 150 slotova + Gamepanel sve za 25 Eura gamepanel vazi jos 6 mjeseci.Ako ocete kupiti Obratite mi se na PM

Nije loš gamemode, ja ga ipak nebi nikada objavio zbog takvih gore nubova koji neznaju ni ime promjeniti.






Vegas.

Hvala, na pm mi je rekao da je ostavio ime moda i mapname, da bi kao ostavio meni creditse, niÄ'e veze..


EDIT: VRATIO SAM DOWNLOAD !
Poslednja Izmena: Maj 17, 2012, 11:55:34 PRE PODNE od Vegas.

Citat: Vegas. poslato Maj 16, 2012, 22:32:25 POSLE PODNE
Jebiga sad zbog nekog bota svi ispaštaju.. Mislim na one koji nisu skinuli mod..
Eto pa je gm bio dobar..  ::) ::) ::)

Vegas.

Citat: [SX] TiXoR poslato Maj 17, 2012, 11:57:11 PRE PODNE
Citat: Vegas. poslato Maj 16, 2012, 22:32:25 POSLE PODNE
Jebiga sad zbog nekog bota svi ispaštaju.. Mislim na one koji nisu skinuli mod..
Eto pa je gm bio dobar..  ::) ::) ::)
Ne shvatam?

Oprostite na duplim postovima ali imali li nesto dinamicno npr Kuce
Daj pls netko odg pitam vec 3 put  :(

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Bravo..Svaka cast,ovaj mod definitivno ide na moj server hvala ti.
A samo da te pitam dje se nalazi opstina/vjecnica :D

Vegas.

Citat: Nihoo poslato Maj 18, 2012, 08:39:00 PRE PODNE
Bravo..Svaka cast,ovaj mod definitivno ide na moj server hvala ti.
A samo da te pitam dje se nalazi opstina/vjecnica :D
Hvala, ako misliš na onu moju opštinu, izbrisao sam je jer će biti na mom modu od 0 ..

malo micete download link malo ostavljate....

lock
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_