Danas POSTAVLJAMO PRVI CH SAMP MOD na ovim prostorima!

Započeo Nikola, Februar 28, 2010, 13:16:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Dane95 VB poslato Februar 28, 2010, 16:03:06 POSLE PODNE
Alo,Doe,zasto si me banovao?:S :'( :'( :'(
Jbt,nemam nista podelii su ko zna koliko payeva,200k sam zaradio na killovima,koj me kurac banujes :SSSSSS
fulo je id
Citat: Taso_wtf poslato Februar 28, 2010, 16:13:49 POSLE PODNE
ma deo lud stvorio minigun pa roka pred hotela xd
nije samo on imo cit xddd 10 njih se rokaju minijem  a pliva i on baze obilaze xd










Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

OMGGGGGG JA? ja tek sad vidio temu lol  ??? ??? i odma ja hacko? Neko me voli oponasati -.-
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


ja pobro dvaput ban zbog sobeita  ;D ;D, al sve u svemu server nije los :-*

deo-doe nije isto  :)









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Citat: Trmka poslato Februar 28, 2010, 16:49:54 POSLE PODNE
deo-doe nije isto  :)


nisam ja bio na tom serveru u pm .... jeba(CENZURA :P) mater ko stavi jos moje ime  :-[ jos da neko pomisli da sam cheater mogu vam slobodno slikati igru da nema sobeita a kamoli neceh sasvim pedesetog
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


Ti si corav ili glup!DOE,A ne DEO
Poslednja Izmena: Mart 01, 2010, 20:38:09 POSLE PODNE od Dane95 VB

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

Citat: Dane95 VB poslato Mart 01, 2010, 20:37:39 POSLE PODNE
Ti si corav ili glup!DOE,A ne DEO


ma corav sam ti ja :D
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


[CH]grudvo

eto i mene da derem guzove xD


edit: daj nek neko dodje puno je chitera i imitatora :D
Poslednja Izmena: Mart 01, 2010, 21:08:32 POSLE PODNE od [CH]grudvo