[Pomoc]Zasto ne mogu edit

Započeo Nenad.K, Mart 05, 2012, 21:57:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zdr jas sum od makedonija zatoa ne mogu mnogo dobor da pisuvam srpski.

Epa vaka imam edan gamemod City Life RolePlay malo sa ga editovaao ali drugi dan pokusao sam da ga editovat i kad vidim nejke evevi link za download ako sakate da mi pomognete i da mi kazete vo sto e problemot


http://www.mediafire.com/?a2bl5d5ytke9t0w

Ve molam pomognete mi

vako otidji u folder pawno>>pawno>>file>>open>>i izaberi mod i kada zavrsis sa editovanjem stisni F5 mora da kompiluje

Ali sad mi izlaga ovaj problem-eror

C:\Documents and Settings\BMW\Desktop\City Life RolePlay\pawno\include\streamer.inc(395) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "OnPlayerEnterRaceCheckpoint")
C:\Documents and Settings\BMW\Desktop\City Life RolePlay\gamemodes\CLRP.pwn(62404) : error 021: symbol already defined: "sscanf"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Probao sam ali opet mi iskaci jedan ist eror

C:\Documents and Settings\BMW\Desktop\City Life RolePlay\pawno\include\streamer.inc(395) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "OnPlayerEnterRaceCheckpoint")
C:\Documents and Settings\BMW\Desktop\City Life RolePlay\gamemodes\CLRP.pwn(62404) : error 021: symbol already defined: "sscanf"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Ako hoces pomozimi da ga resim ovaj problem

Epa gore imam staveno link ako sakas ubacimi sve to i dajmi tvoj link za download zto sta ja ne mogu da se snagjem