Earth Gaming RolePlay - Vracanje statsa

Započeo N0NE, Februar 25, 2012, 11:17:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

N0NE




- Odlucilo smo da pokrenemo akciju vracanja statsa al statse vracamo samo sa poznatijih balkanskih servera!
- Statse vracamo do LvL 5 i 100k. Imovinu ne vracamo!

- Svi koji zele da im se vrati stats moraju staviti sliku stats-a i svoj nick na serveru u temi na nasem forumu: http://earth-gc.net/index.php?topic=271.msg1617


Vas Earth Gaming Tim



Da napomenem da samo presli na novi host tako da je ovo novi IP : 178.33.90.184:888 8
Poslednja Izmena: Februar 25, 2012, 11:21:04 PRE PODNE od Baraba !
Zene i Alkohol !

Bravo ovako cu i ja da radim na moj server da ne vracem stats preko 5 lvl i da im dam malo para i da im ne vracem imovinu bravo za ovaj potez!;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Ma nisamo nikako zeljeli al eto svi koji dodu traze pare pa samo se odlucili na ovja potez
Zene i Alkohol !

Sretno.. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: Baraba ! poslato Februar 25, 2012, 11:48:39 PRE PODNE
Ma nisamo nikako zeljeli al eto svi koji dodu traze pare pa samo se odlucili na ovja potez
A znam mislim da cu i ja morati da se odlucim da to uradim posto se tim igracinama tesko mucit za pare i ostalo ali najvjerovatnije da necu vidjecu kako sve bude islo.

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Ma zeza bas nesto mod stalno pada nemoze n0ne da skonta do cega je a on nije uvjek online pa nemoze dici odma uvjek njega cekamo :D
Zene i Alkohol !

Jos noviji ip IP : 95.211.123.245:95.211.123.245:777 7
Poslednja Izmena: Februar 29, 2012, 22:06:50 POSLE PODNE od Mr.Bosnian