BikeMahala

Započeo Dugi, Februar 22, 2012, 11:25:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Ovim putem želim da vam predstavim novootvoreni Bike Forum koji se dugo iščekivao.

Forum  Posjetite nas

Klikni ----->  Brza Registracija

-Ako imate neki problem sa svojim ljubimcem ovo je pravo mjesto za vas..
-Prodajete neke dijelove od bicikla ili čak ih tražite,ovo je pravo mjesto za vas.


Paco

Sretno sa stranicom  :-[
Poslednja Izmena: Februar 22, 2012, 11:44:27 PRE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ



Drago mi je da vam se sviÄ'a.
Forum još nije skroz završen,ostalo je par sitnica al i to ću završiti što prije.. :D

ricken


Sretno vam ja vozim yamahu steta  :P
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


Svaka cast za ideju! :) Samo guraj napred.. Nadam se da si razvio i sistem placanje da clanovi lakse kupuju ili prodaju delove :D
Ime je otkaceno, moglo je malo ozbiljnije ali sve je super :D


Ali koliko ja znam ovde ne bi trebalo da se otvaraju teme prema drugim forumima?
KLIKENZI! :D
CitatPRAVILA ZA BOARD OSTALO/OffTopik:

Ovdje mozete pisati o svemu ostalom!
Ali meÄ'utim imamo i par pravila:Zabranjeno je
                                                                    *SPAM(ati)
                                                                    *Psovanje
                                                                    *Reklamiranje
                                                                    *SvaÄ'anje
                                                                    *Postanje teme koje nespadaju u ovo kategoriju
                                                                    *Nacionalizam
                                                                    *Bilo kakve političke rasprave ili slike nekih političara i zločinaca!
                                                                    *Zabranjena su bilo kakva pitanja u vezi Fan Arta (PhotoShopa, Cinema 4D)
                                                                    *Zabranjena su bilo kakva pitanja u vezi FORUM-a jer za to postoji www.balkan-smf.com
                                                                    *Zabranjena su bilo kakva pitanja u vezi CS-a,jer za to imate www.cstrike-hq.com
                                                                    *Zabranjeno je reklamiranje minecraft servera, ovo je SAMP forum, pa ne dopustamo reklamiranje za druge igre!
                                                                    *Ako autor teme ne odgovori na temu 2 dana posle otvaranja, tema ide pod KLJUÄŒ

Ukoliko je naslov teme Pomoć, tj. trebate pomoć, morate poslije toga napisati o čemu je riječ. (npr. Pomoć sa MSN-om)
Ukoliko imate prijedlog za izmjenu pravila obratite se na [email protected]
NAPOMENA: Dajemo si za pravo da u bilo koje vrijeme i bez objave promijenimo ova pravila ili napisemo potpuno nova!

Ohoho to sam ceko..
Regam se odma :D