SA na windows7 ?

Započeo [CH]Bazuka, Februar 24, 2010, 19:30:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja imam na windows 7 instaliran SA i nece mi pokrenut neizbacuje ni errore ni nista.Probo sam crack koji sam naso na ovdje na forumu i opet isto

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Citat: [CH]Bazuka poslato Februar 24, 2010, 19:30:14 POSLE PODNE
Ja imam na windows 7 instaliran SA i nece mi pokrenut neizbacuje ni errore ni nista.Probo sam crack koji sam naso na ovdje na forumu i opet isto

Reinstaliraj opet...ja imam win 7 sve radi perfektno...al mozda ti je win kriv..ja imam 32 bitnu verziju...

Reinstaliro sam vec 5 puta i opet isto  ::)

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Jesi probao desni klik => Run As Administrator?

U.S.A

Imas li CHITove stavljene za SA-MP ili SA-SP jer ak imas moguce da ti o crasha.

iYoko

Windows nema nikakve veze sa tim.

Desni klik -> run as administrator(nesmijes stavit nikakav compability kao za xp sp3 il tako nesto)... meni radi, koristim win 7 64bit
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Win 7 Ultimate x64 radi sve bez compatibilitya, jedino moras oznaciti (barem ja) opciju "Disable visual themes" na gta_sa.exe

meni radi na win7 ultimate x86(32-bitni) bez ikakvih opcija,a visual themu automatski disable-a i nakon igre opet enable  8)