Pomoc oko hostanja!!! HITNO!

Započeo [BP] HeLoX ba! ^^, Mart 01, 2010, 10:55:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

treba mi pomoc oko hostanja, hostao sam server na soluciji, ubacio sam sve iz iz foldera u kojem sam sredjivo kucni server, ali sada hostani server ne radi, pise na samp clientu "retrieving info" sta da radim?!


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Baff

Citat: Haris Hadzic poslato Mart 01, 2010, 10:55:57 PRE PODNE
treba mi pomoc oko hostanja, hostao sam server na soluciji, ubacio sam sve iz iz foldera u kojem sam sredjivo kucni server, ali sada hostani server ne radi, pise na samp clientu "retrieving info" sta da radim?!
jesi siguran da je upaljen?
jesi siguran da si potrefio IP:PORT ?
pogledaj zadnjih par linija u server.logu mozda ima nekih problema...

da u server logu kaze da nemoze loudat game mod ali samo .amx file neznam sta da uradim, i dali trebam iz scriptfilesa ubacivat one fileove npr: imefajla.db


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Parker

Pogledaj jel ti se slazu Ime moda i ime moda u configu ..
I da sve prebaci ..

Baff

provjeri dali je mod .amx u gamemodes da mu je naziv ISTI kao sto pise u server.cfg pod linijom gamemode

mod se compile-uje bez errora/warninga?
i citav scriptfiles nek ti bude kako treba(kako je vec taj stavio odakle si upload) :)

Hah.. a jeste, mozda je obriso lik samp-server file, pa stavio svoj .exe(windows file), a solucija koristi LINUX kolko ja znam ;), reci im nek ti reinstaliraju.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

a nesmije u gm-u biti warnova? ok svejedno sredio sam ih i opet nece kaze da nemoze da ucita mod.amx ili trenutno u mom slucaju nemoze da ucita "lslrp.amx"
Poslednja Izmena: Mart 01, 2010, 16:05:17 POSLE PODNE od Haris Hadzic


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!