pomicne rampe ( polagano micanje )

Započeo Lumpri77, Februar 23, 2010, 09:56:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

može mi neko reč kako napravit neki rot object da se pomiče polako kao obični tj je npr brzina micanja 3.000 mislim da sam radio po ovom tutorialu http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2260.0 i napravio sam ali ka kad ukucam komandu da se digne samo promjeni položaj tj naglo se digne a ne polagano valda kužite šta hoču reč pls pomozite

nastoe

Na SetObjectRot nemres kontrolirati brzinu on samo pomakne odjednom ali u rotaciju ne ravnom crtom moj savjet ti je da koristis funkciju "MoveObject"

funkcija "MoveObject" ti ima ove funkcije

(objectid, Float:X, Float:Y, Float:Z, Float:Brzina)

znaci ako ti je prebrzo samo zadnju brojuku promijeni na neku manju....
Poslednja Izmena: Februar 23, 2010, 11:25:23 PRE PODNE od ExtremePower

Citat: ExtremePower poslato Februar 23, 2010, 11:17:04 PRE PODNE
Na SetObjectRot nemres kontrolirati brzinu on samo pomakne odjednom ali u rotaciju ne ravnom crtom moj savjet ti je da koristis funkciju "MoveObject"

funkcija "MoveObject" ti ima ove funkcije

(objectid, Float:X, Float:Y, Float:Z, Float:Brzina)

znaci ako ti je prebrzo samo zadnju brojuku promijeni na neku manju....

tako je! zadnja brojka brzina

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





joj pa rampu treba okretat(rotirat) a ne pomicat a SetObjectRot nema flat za brzinu tako da ces morat timer koristit al nece izgledat glatko  :-\
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

zerocoolos

nije vas uopce to pitao! procitajte malo, ono sto je on pitao: "može mi neko reč kako napravit neki rot object da se pomiče polako kao obični" - znaci zeli da mu rotiranje objekta ide kao micanje objekta, a ne da mu se istodobno postavi na drugu poziciju...

@lumpri
uzmi timer sa jedno 50milisekundi i u njemu mijenjaj polako rotaciju objekta sa SetObjectRot(objectid, Float:RotX, Float:RotY, Float:RotZ) i izgledat ce dosta dobro...