Felna RolePlay[www.felna-gaming.com]

Započeo [Felna]Edward, Februar 13, 2012, 18:22:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ovako....pošto mi tdm i stunt serveri nisu davali nekakve rezultate...odlucio sam napraviti novi gamemode od 0...Trenutno sam napravio:


Login/Register System(100%)
Organizacije/Mafije(30%)
Stanovi(30%)
Baze(30%)
Computer System(30%)
Job Advert(30%)
Stats System(30%)
Speedometar(40%)
GPS System(30%)
Donator System(50%)
GameDude(50%)
Admin System(100%)
Komande:
/new /pomoc /report /animacije /refuel /listabizza /listakuca /meni /stats /read /prihvati Opcenito:/poziv /javi /poklopi /kupi /donator


Za sada toliko nadam se da netko zeli pomoci :)

Paco


Novi Update:

+Ping kicker- Maksimalan ping je 500 mozete ga promenuti samo nadjite MAX_PING i promenite

+Anti spam - Igraci nesmeju spamati,ako to budu radili bice kickovani.

+Simple Anti swear- Psovanje je takodje zabranjeno pa je uradjen neki obican Anti Swear koji cemo u update-u nadograditi

+VIP System - Postoje 3 VIP levela: Bronze VIP,Silver VIP,Gold VIP

+RCON support- Mozete koristiti /rsupport: Mozete promeniti ime servera,mozete promeniti naziv mape,mozete promeniti web adresu...

+Register & Login- Register i Login je u dialogu najobicniji nacin :), a za cuvanje je koriscen y_ini

+BanLog- O tome ko je banan i zbog cega cuva se u u /GiDan/Bans.txt

+AsqLog- Sva pitanja se cuvaju u /GiDan/AskLog.txt

+Warn system- Posle 5 warnova igrac vise nece moci da udje na server

+Spectating- Kada specate igraca pojavi vam se textdraw sa leve strane

+Countdown - Sa komandom /count mozete staviti koliko sekundi da odbrojava i onda to odbrojavnje pocinje

+Admin - Postoje 5 admin lvl-a i svaki ima svoje komande


Anti Health hack - Testirao sam sa s0beit i kickuje me kada ga koristim. Tako da Anti Health Hack treba da radi
Anti Armour hack - Pa anti-cheat za pancir isto testano na s0beit
Vote Kick /votekick | /vote i /stopvote napravljen je jednostavana VoteKick u kojem igraci mogu da kikuju nekog glasanjem takodje ima i textdraw za to

Da hvala im posluzit ce mi da se sad nezamaram admin systemom!

Mod od? TuÄ'i radovi tu?


Srećno... Tvoj opis prije je bio da ti je dosta RP servera ovo ono...ok...vidim...sta si mislio da ćeÅ¡ imati odmah 50 igrača na stuntu-u? Uradi neÅ¡to unikano da igrači doÄ'u, a ne prevesti mod, dodati par zona i ajmo 50 igrača :/