Potreban moding team

Započeo elemental., Februar 06, 2012, 22:24:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Trebam nekoliko članova koji će mi napraviti nekoliko modpackova za Downtown. U modpacku se treba nalaziti:

  • Oružje za bande / mafije: Colt, Deagle, nož i M4
  • Oružje za legalne organizacije: M4, Sniper, AK47, Granade, Chromegun i Silenced
  • Vozila za legalne organizacije: FBI rancher, SAPD, Infernus, Washington, Sentinel i Maverick
  • Vozila za Gradonačalnika: Stretch, Sentinel, Maverick, Washington.

Naravno, dobit ćete nagradu i na serveru i na forumu. Temu odobrio Gotti747. Molio bih lock. Ukoliko ste zainteresovani, kontaktirajte me na PM.

Ja ti to mogu izmamai mislim oruzija da napravim sa pickupom ako zelis reci mogu dodati car oruzije vozila za pd i gradonacelika ali jedino nemogu interijer jer nisam jos vjest sa tim ali mogu pickup i vozila bez problema ako oces jaivi se i koja je nagrada pozz

samp freak,krivo si skuzio sta on trazi.
ne trazi mappera,nego nekog ko ce mu napravit mod za to oruzje ( tipa da bude zlatni pistolj, i ostalo )

Citat: SaMp Freak poslato Februar 06, 2012, 23:07:03 POSLE PODNE
Ja ti to mogu izmamai mislim oruzija da napravim sa pickupom ako zelis reci mogu dodati car oruzije vozila za pd i gradonacelika ali jedino nemogu interijer jer nisam jos vjest sa tim ali mogu pickup i vozila bez problema ako oces jaivi se i koja je nagrada pozz

E moj pacijentu, nije mapanje u pitanju, nego izrada modova za GTA.

Mislim na ovo ^^ (( gore :P ))
Poslednja Izmena: Februar 06, 2012, 23:20:50 POSLE PODNE od ╔♪™αησηумσυѕ™♪╗

Citat: â•"♪â,,¢Î±Î·ÏƒÎ·ÑƒÐ¼ÏƒÏ...Ñ•â,,¢â™ªâ•— poslato Februar 06, 2012, 23:20:05 POSLE PODNE
Citat: SaMp Freak poslato Februar 06, 2012, 23:07:03 POSLE PODNE
Ja ti to mogu izmamai mislim oruzija da napravim sa pickupom ako zelis reci mogu dodati car oruzije vozila za pd i gradonacelika ali jedino nemogu interijer jer nisam jos vjest sa tim ali mogu pickup i vozila bez problema ako oces jaivi se i koja je nagrada pozz

E moj pacijentu, nije mapanje u pitanju, nego izrada modova za GTA.

Mislim na ovo ^^ (( gore :P ))
Nemoras nekog vredjati,ako nema razloga i ako je pogresio  :-\  >:(

Lock, kontakt pp.

@â•"♪â,,¢Î±Î·ÏƒÎ·ÑƒÐ¼ÏƒÏ...Ñ•â,,¢â™ªâ•—, opomena zbog vreÄ'anja!