[Deskop] Pomoc

Započeo Tong1950Po, Februar 06, 2012, 22:16:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zdravo iman jedan problem!

Na deskop mi nema ni jedna ikona! Kad idem stavit ikonu na deskop nema ej na deskop jeli neko zna da mi bude normaloni hvala!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

desni klik na destkopu "Arrange Icons By" , "Show Destkop Icons"

eto.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Hvala svaka cast! Iman jos jedno pitanje kad idem uc u i se brisu igrice i programi nece da mi ude izbaci http://ch-slike.com/?v=1O9bH.png
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

bolje reinstaliraj windows neces da imas problema... :P

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Problem je sto neznam  reinstaliraj windows! pa trazim drugi nacin!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Potrazi nekoga da ti reinstalira..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri