Vred li?

Započeo [LH]Prozivka, Februar 05, 2012, 20:29:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sta mislite da li vredi otvoriti Stunt server na Engleskom jeziku i zvati ljude iz raznih drzava?

:)

Po meni nebi bilo lose . Jer stunt serveri su jako zanimljivi . Ima jedan jako dobar Romania stunt server , tako nesto . Pogledajte ostali kako je :)

Definitvo se isplati!
I napravis jos Dvojezeicni skriptu! ( Englenski | Njemacki )
Trenutni projekt: NightLife Roleplay

Bizz System 40%
House System 70%
Car Ownership 20%
Log/reg System 100%
Poslovi 20%
Anticheat 0%
Organizacije 50%
Event System 0%
Komande 20%

Samo bi trebao znati dobro engleski/njemacki . Jer bez toga nebi mogao .. Pogledaj malo koliko to vrijedi otvoriti , ima li igraca za to , i ima li admina koji znaju dobro engleski jezik .

Zavisi.. ako napravis dobru reklamu kod stranaca isplati se, i ja sam imao dvojezicnu skriptu pa je bilo samo nasih igraca..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 05, 2012, 20:43:33 POSLE PODNE
Zavisi.. ako napravis dobru reklamu kod stranaca isplati se, i ja sam imao dvojezicnu skriptu pa je bilo samo nasih igraca..

Dvojezicna skripta se svakako iplati tako ako dobro napravi imat ce uspjeha!
Trenutni projekt: NightLife Roleplay

Bizz System 40%
House System 70%
Car Ownership 20%
Log/reg System 100%
Poslovi 20%
Anticheat 0%
Organizacije 50%
Event System 0%
Komande 20%

sve ti ovisi o tome koliko ces dobro napravit reklamu i mape

Citat: BaKKa poslato Februar 05, 2012, 20:41:19 POSLE PODNE
Samo bi trebao znati dobro engleski/njemacki . Jer bez toga nebi mogao .. Pogledaj malo koliko to vrijedi otvoriti , ima li igraca za to , i ima li admina koji znaju dobro engleski jezik .


Pa napraviti Engleski i EX-yu a sta ce ti njemacki?sad svi uce engleski po skolama...
[/center]