ZayPay-OneBip-Fortumo na PayPal/Bankovni račun

Započeo Vikkkeeecc, Februar 05, 2012, 21:08:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav
  Ukoliko ovdje ima nekoga tko je zainteresiran za zamjenu OneBip/ZayPay/Fortumo "novca" za "novac" na PayPalu ili Bankovnom računu, bio bih mu zahvalan ukoliko bi mi htio zamijeniti(Radi se o većem iznosu)

Naravno, ja pokrivam sve provizije!

Hvala!
Stay hungry, Stay foolish  :)

Ja imam 47.63 KM na 1bip,ali nebi' m'jenjao jbg :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Teško ćeš naći nekoga tko daje PayPal novac za OneBip. Ali postoji par naćina kako prebaciti novac sa OneBipa na PayPal.
Navodno, OneBip prebacuje novac na PayPal račune za poslovne korisnike, a za privatnu uporabu samo bankovni račun (limit 200â,¬).

Ako poznaješ nekoga sa registriranom firmom, zamoliš ga za informacije, upišeš na OneBip (potreban je i VAT) i oni ti prebace na PayPal račun. Nadam se da je pomoglo, uvjek je vrijedno probati.

Citat: JiHost poslato Februar 05, 2012, 21:52:33 POSLE PODNE
Teško ćeš naći nekoga tko daje PayPal novac za OneBip. Ali postoji par naćina kako prebaciti novac sa OneBipa na PayPal.
Navodno, OneBip prebacuje novac na PayPal račune za poslovne korisnike, a za privatnu uporabu samo bankovni račun (limit 200â,¬).

Ako poznaješ nekoga sa registriranom firmom, zamoliš ga za informacije, upišeš na OneBip (potreban je i VAT) i oni ti prebace na PayPal račun. Nadam se da je pomoglo, uvjek je vrijedno probati.

Pitaj GSP.ba
Offtopic: Ocisti sanduce Jihost :D