Afk System

Započeo [CH]grudvo, Decembar 27, 2009, 00:56:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

CLICK

Ovo je jednostavno (preuzeto sa sa-mp.com) upisete /afk i tada dobijete tag afk, nemogu vas ubiti nista, a ako ste admin upisete /afklist i onda vidite ko je sve afk

za source:
CLICK
Poslednja Izmena: Jul 01, 2019, 23:26:00 POSLE PODNE od Mister Naithan

r4z0r

A lijepo .. afk sys je najlakse napravit pa bi volio da neko od forumasa napravi .

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Decembar 27, 2009, 12:56:37 POSLE PODNE
A lijepo .. afk sys je najlakse napravit pa bi volio da neko od forumasa napravi .


Evo ja cu probat svoj napravit, ako cu imat vremena jer trenutno radimo na anticheat sistemu....

[CH]grudvo

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Decembar 27, 2009, 12:56:37 POSLE PODNE
A lijepo .. afk sys je najlakse napravit pa bi volio da neko od forumasa napravi .


pa samo prevedem ovaj i eto xD

Bi li bilo moguće znači taj AFK sys da kad admin upiše /afklist da mu izbaci tko je AFK i koliko dugo? To bi mi bilo od velike pomoći!

Citat: crunch112 poslato Decembar 27, 2009, 21:50:35 POSLE PODNE
Bi li bilo moguće znači taj AFK sys da kad admin upiše /afklist da mu izbaci tko je AFK i koliko dugo? To bi mi bilo od velike pomoći!

Naravno da je moguce....

Bio bih jako zahvalan kad bi netko to učinio za mene, i Ukoliko je moguće poslati preko PM-a!

Citat: crunch112 poslato Decembar 27, 2009, 22:03:46 POSLE PODNE
Bio bih jako zahvalan kad bi netko to učinio za mene, i Ukoliko je moguće poslati preko PM-a!

oÅ¡ i gamemode uz to ??  ;) ;)




_MaX_PaynE_

Citat: Nik Delgad poslato Decembar 27, 2009, 22:14:11 POSLE PODNE
Citat: crunch112 poslato Decembar 27, 2009, 22:03:46 POSLE PODNE
Bio bih jako zahvalan kad bi netko to učinio za mene, i Ukoliko je moguće poslati preko PM-a!

oÅ¡ i gamemode uz to ??  ;) ;)
os i da ti placam HOST......a jbt daj pokusaj prvo nesto sam napraviti, pa ako ne budes znao javi meni ja cu ti napraviti :PP :D...., a ne samo da imate gotovo, tako nikad neces nauciti skriptati.....

Ae samo ispravi nije /afklist vec je /listafk... :D

Citat: Mute poslato Decembar 27, 2009, 23:30:27 POSLE PODNE
Ae samo ispravi nije /afklist vec je /listafk... :D

isti krc... a i to sam mos zamjenit nadjes di je /afklist i zamjenis sa /listafk

Dečki, stvar je u tome da ja nikad nisam niÅ¡ta skriptao, inače sam Map Creator, ono Å¡to napravim na mapi Å¡aljem kolegi koji skripta i on ubacuje... neznam odakle da krenem, neka mi netko da neke savjete, možemo se čuti preko MSN-a  ili xfire-a... A ako je netko iz Sl.Broda mozemo se i na kavi naći...

LP, C.112 ;)

[CH]grudvo

Citat: crunch112 poslato Decembar 28, 2009, 13:19:41 POSLE PODNE
Dečki, stvar je u tome da ja nikad nisam niÅ¡ta skriptao, inače sam Map Creator, ono Å¡to napravim na mapi Å¡aljem kolegi koji skripta i on ubacuje... neznam odakle da krenem, neka mi netko da neke savjete, možemo se čuti preko MSN-a  ili xfire-a... A ako je netko iz Sl.Broda mozemo se i na kavi naći...

LP, C.112 ;)

procitaj prvi post, pa pogledaj opet tsa si mislio... :)