[Forum]Balkan-Elite

Započeo Paco, Januar 15, 2012, 16:13:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

N0NE

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 16, 2012, 17:40:39 POSLE PODNE
Hvala,volio bih da se svi registrirate i da se zabavljamo  ;D

forum vam je malo rastiman para oci :D

Sretno coPa,mada mislim da i SF nije bas najbolji potez..
[/center]

Paco

SF je najbolji potez zasto prvo jer radimo mod od 0 a drugo jer su svi serveri u LS tako da vidicemo
Poslednja Izmena: Januar 16, 2012, 18:33:15 POSLE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 16, 2012, 18:32:34 POSLE PODNE
SF je najbolji potez zasto prvo jer radimo mod od 0 a drugo jer su svi serveri u LS tako da vidicemo

Nije,bilo je dosta servera pa opet nema igraca..
[/center]


Paco

Citat: H2OVega poslato Januar 16, 2012, 19:06:53 POSLE PODNE
Mislim da ce to biti "godfather edit od nule"

Ti si malo paglu a?Vidices kad bude otvaranje  8)

@[RS]Reggie Bilo je dosta istina ali nije bilo sa modom od nule a sad nije samo to necu otkrivati dalje sve ce se samo kazati na otvaranju  :-X
Poslednja Izmena: Januar 16, 2012, 19:40:55 POSLE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ

Citat: H2OVega poslato Januar 16, 2012, 19:06:53 POSLE PODNE
Mislim da ce to biti "godfather edit od nule"

Znas ti sta znaci mod od 0???
Odlucuje se edit od GF-a ili mod od 0 jer na modu od 0 ima par bugova koje lijeni skripteri neznaju ili im se neda rijesiti....
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Paco

Uglavnom hvala svima i regajte se!  ;D

Sretno...volio bih da uspijete. Forum se moze jos doraditi, i naravno posto je mod od 0 i u SF-u (za promjenu od ostalih servera) nadam se da cete stvarno biti uspijesni. Samo to zavisi od vas, nemojte podleci pritisku i otvoriti server pre nego sto mod bude bio gotov...a pak i ako pronadjete neke bugove, pocnite odma da ih popravljate i uradite update...  :D
Sreteno.



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Paco

hvala Don necemo mi jos server otvarati moramo mod da radimo ima jos nekih sitnica da uradimo kao i UCP

Ali nemogu da razumijem zasto se niko od vas neregistrira ali eto hvala svima :o
Poslednja Izmena: Januar 17, 2012, 12:27:55 POSLE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 17, 2012, 12:23:14 POSLE PODNE
hvala Don necemo mi jos server otvarati moramo mod da radimo ima jos nekih sitnica da uradimo kao i UCP

Ali nemogu da razumijem zasto se niko od vas neregistrira ali eto hvala svima :o

Pa sta ti je toliko stalo do clanova,ako nece da igraju nece se ni registrovati...
[/center]

Paco

Citat: [RS]Reggie poslato Januar 17, 2012, 13:52:18 POSLE PODNE
Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 17, 2012, 12:23:14 POSLE PODNE
hvala Don necemo mi jos server otvarati moramo mod da radimo ima jos nekih sitnica da uradimo kao i UCP

Ali nemogu da razumijem zasto se niko od vas neregistrira ali eto hvala svima :o

Pa sta ti je toliko stalo do clanova,ako nece da igraju nece se ni registrovati...

Molim bez nepotrebnih postova  ???

Paco

Citat: [THC]TheJoker poslato Januar 17, 2012, 22:22:19 POSLE PODNE
Jesam se registriro al ste neaktivni administratori :/ Xavier radi i na drugi server di ja igram..Sretno vam^^

Ja sam uvjek na forumu samo radimo novu temu pa dok nju napravimo a i radimo i mod i UCP,a radimo ja i Seyziich samo valja sve stici

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 17, 2012, 12:23:14 POSLE PODNE
hvala Don necemo mi jos server otvarati moramo mod da radimo ima jos nekih sitnica da uradimo kao i UCP

Ali nemogu da razumijem zasto se niko od vas neregistrira ali eto hvala svima :o
Ako ti znaci da se regam, to cu uraditi...odma...al' ne vjerujem da cu biti aktivan, kao mnogi odavde.
Ne znaci ti da imas 150 REGISTROVANIH od kojih 5-10 pise, bolje je da imas 20 registrovanih i 20 koji su aktivni, koji prate i pisu po forumu...
Ovo ti pricam iz licnog iskustva...kao i onaj prethodni savjet. Ne kaze se dzabe "Na tudjim greskama se uci, na svojim propada."...Imas moje kao pouku...



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Cestitam upanucu na server da vidim kakav ja ako mi se svidi mozda cu igra pomalo   ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.