Pitanje

Započeo MR.Data, Februar 17, 2010, 23:37:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

D.D Evo ja vidim da svi koji otvaraju srv da imaju veci cin a ja sam beeginer pa ako bi mogo dobiti STATUS Owner of server (Neznam koj bi to cin tocno tu bio)ali bi vas ljepo molio da dobim HVALA UNaprjed i pozdrav...

Beginner i slicni rankovi su ti po broju postova, a ovo Server Owner to je valjda u statusu u profili ( sam si to stavis ak se nevaram )
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: GTA Carrera poslato Februar 17, 2010, 23:37:01 POSLE PODNE
D.D Evo ja vidim da svi koji otvaraju srv da imaju veci cin a ja sam beeginer pa ako bi mogo dobiti STATUS Owner of server (Neznam koj bi to cin tocno tu bio)ali bi vas ljepo molio da dobim HVALA UNaprjed i pozdrav...

Lol

Citat: ZicMortal poslato Februar 18, 2010, 00:16:48 PRE PODNE
Beginner i slicni rankovi su ti po broju postova, a ovo Server Owner to je valjda u statusu u profili ( sam si to stavis ak se nevaram )

Jos veci LOL


Odsutan dok ne doÄ'em.


Imas prijave za taj status moras imati server otvoreni sa domenom i hostom, placenim naravno i nesmije biti hostan na kompu

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Nema vise prijava mislim da se neko od admina nije slozio s tom idejom...ako sop zeli onda ce natrag prijave otvorit a za sada lock tu..