Godisnjica Balkan Extreme zajednice

Započeo Katarina, Januar 11, 2012, 12:07:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balkan Extreme Community
Danas 11.01.2012 je godinu dana kako postoji Balkan Extreme zajednica.Imali smo dosta padova i na samom pocetku,menjali smo forum,veoma losa organizacija.Hvala svima koji su bili uz nas i koji su nam pomagali da zajednica opstane.Kako vam nebi ostali duzni bicete nagradjeni.RolePlay mod na kojem se dosta radilo je uskoro zavrsen.Server mozete ocekivati sredinom januara,sto znaci uskoro.Opis servera,kao i ostale informacije o njemu dobicete na nasem forumu,pozdrav. :)

Posetite nas forum: www.be-community.info


Poslednja Izmena: Januar 11, 2012, 12:07:39 POSLE PODNE od [BERP]Katarina

Već ? Čestitam Kaco, nadam se da ćeš uspjeti ;)
Poslednja Izmena: Januar 11, 2012, 12:38:06 POSLE PODNE od [URP]¤ SpaMaster ¤



Citat: [BERP]Katarina poslato Januar 11, 2012, 12:07:17 POSLE PODNE
RolePlay mod na kojem se dosta radilo je uskoro zavrsen.
Znam da je "dosta" relativan pojam, ali sjecam se kada sam bio kod vas da niste imali skriptera (a to nije bilo tako davno). Svejedno, sretno vam i nadam se da cete uspjet.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Imali smo vise skriptera,desilo se da je u momentu njih vise otkazalo,ili da sam im samovoljno rekla da nam neko drugi radi.
Da vas obavestim,gasim celu zajednicu,na pitanja zasto,procitajte na nasem forumu:
http://be-community.info/index.php?topic=291.msg1387#new

Cestitke,niste bas nesto postigli za godinu.
Poslednja Izmena: Januar 13, 2012, 21:44:51 POSLE PODNE od [RS]Reggie
[/center]

Hvala,ali ne vidim razloga da vise "cestitate",posto i sami znate da je zajednica vec ugasena.Istina je da nismo mnogo toga postigli,ali bar sam naucila dosta stvari i o ljudima tamo i vodjenju zajednice.Hvala svima jos jednom.