GeniusGaming hackao CC forume

Započeo iYoko, Februar 16, 2010, 09:43:42 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iYoko



Na srecu ovo nije bilo dugo na forumu nego je odmah uklonjeno. Ovo je zbilja nizak udarac od njihoe strane. Najgore je sto se ovo ponovilo u proslosti (nisam siguran jer su oni) te nam je tako i portal bio hackan. Evo samo stavljam ovu temu da vidite kakvi su oni...

Hehe, odmah smo vratili, neki se znaju sa mysql bazama i ftpom sluzit...nego najgore je sto neznaju bolji nacin...nez kako su usli skinuli adm svima i stavili mod za odrzavanje....al to se sve lako sredi u mysql i setings.php ;) :D

Ne mora biti da su oni, može bilo tko to napraviti i potpisati se kao da su oni..

Buahahahaha, mi smo shackali, bas, bas nemamo sto radit u zivotu nego tu hackat CC forum -.-', da bi shackali obrisali bi ftp, mysql i ostale stvari
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: GGC poslato Februar 16, 2010, 10:26:21 PRE PODNE
Buahahahaha, mi smo shackali, bas, bas nemamo sto radit u zivotu nego tu hackat CC forum -.-', da bi shackali obrisali bi ftp, mysql i ostale stvari

Nije vise ni vazno...cc je zatvoren :(

To je netko upao nekome tko je imao admina na forumu i to je napravljeno..

sa GG sigurno nitko nije to je lako neko namjerno mogao uraditi .S

Citat: GGC poslato Februar 16, 2010, 10:26:21 PRE PODNE
Buahahahaha, mi smo shackali, bas, bas nemamo sto radit u zivotu nego tu hackat CC forum -.-', da bi shackali obrisali bi ftp, mysql i ostale stvari

haha sad to govoris kad je chris spomenuo mysql i ostalo ....

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ha-ha, nevjerujem ja da je iko od Genius admina to hackao, ali uvijek se moze neka budala koja to moze (neki igrac sta mislite...) al ipak  :-[ jako je pametna ta budala  :-X

meni razlog vise da neigram na geniusu  :-\
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: ZicMortal poslato Februar 16, 2010, 15:09:49 POSLE PODNE
Ha-ha, nevjerujem ja da je iko od Genius admina to hackao, ali uvijek se moze neka budala koja to moze (neki igrac sta mislite...) al ipak  :-[ jako je pametna ta budala  :-X

meni razlog vise da neigram na geniusu  :-\


Nema veze sad vise cc vise ne postoji, ugasio sam sve i svi mogu statse na ch dobiti, ovdje moze lock
btw
Stormer javi mi se kad dodes

MrBaff

Citat: GGC poslato Februar 16, 2010, 10:26:21 PRE PODNE
Buahahahaha, mi smo shackali, bas, bas nemamo sto radit u zivotu nego tu hackat CC forum -.-', da bi shackali obrisali bi ftp, mysql i ostale stvari
kako se >>>brise<<< "ftp" ? -.-'


U.S.A

Imam jednu stvar za REC to je SVI SET VI B**DALE!!!
JBT Igrate se ko ce kome napakostiti CRO...-VS-Genius...
Mogu ja sada isto tako napraviti FORUM I Staviti to sranje da je neko HACKo!!!
Niko se nece ici zajebavati da hacka FORUM Pogotovo ovo tu prije bi ga izbriso ili nesto a ne jos svoj potpis ostavio...

Citat: U.S.A poslato Februar 17, 2010, 14:19:43 POSLE PODNE
Imam jednu stvar za REC to je SVI SET VI B**DALE!!!
JBT Igrate se ko ce kome napakostiti CRO...-VS-Genius...
Mogu ja sada isto tako napraviti FORUM I Staviti to sranje da je neko HACKo!!!
Niko se nece ici zajebavati da hacka FORUM Pogotovo ovo tu prije bi ga izbriso ili nesto a ne jos svoj potpis ostavio...

To vrijedi za one normalne, ali zaboravljas da ima i nastrani dio ovog Balkana, koji rado ostave svoje ima kad ti nesto hakiraju...