Malo bolesno,ali evo zasto nemate igraca na serveru!

Započeo ηυкℓєαяηαкσкι¢α.ιη¢, Januar 07, 2012, 22:13:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako,svi se kao pitate kako balkan ulice moze da postigne toliko igraca a ovi sto se pripremaju vec mesec dana nemaju ni 10 igraca..
E pa ovako draga deco (matori)..vi kada prvo napravite forum pa kao najavljujete to i to od toga nema nista jer igrac dodje,vidi da forum otvoren a server jos nije i ode i nikad se ne vrati..(mozda se vrati ako je poremecen)
A kada prvo otvorite server vi sakupljate igrace malo po malo pa cekate forum jer on u pocetku i nije toliko bitan..ali onaj koji prvo otvori forum pa tek za 500 godina otvori server od toga nema nista sinovi..
Prvo otvorite server sa bilo kojim prevedenim modom pa tek posle forum pa onda novi mod najavljujete i igraci sami dolaze ko jabuke u prolece..dok sam pisao ovo bio sam pun nervoze jer mi ste se svi popeli na ***** kako se zalite da nemate igraca..i kako neki kazu "imali ste srece" lol niko nije imao srece nego je imao pameti,nije bio glu* da prvo otvara forum......
eno videli ste i sami sta se desava sa Afrikom..kao nesto otvorili forum pa im posle nece server pa opet nesto zalagovalo pa se cas spajaju cas se zatvara i nikad nece da uspe..
isto tako i riverside ce da propadne al sta je tu je....poslusajte moj savet i necete se pokajati!!

I samo da dodam : Ako Balkan Ulice ne bude imao preko 100 igraca za 2,3 meseca ja se besim !! Croherza nije odma otvarala forum,kao ni Balkan express koji sada ima 200 igraca dnevno...

Admin/Smod ako lockuje ovu temu moze slobodno da ide da se ubije kasikom jer je ovo najbolji savet za servere!! Pozz od Kokice vidimo se never!
Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 22:13:53 POSLE PODNE od ηυкℓєαяηαкσкι¢α.ιη¢
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

A da posetiš malo čika doktora? :)







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Polako sa tim besenjem i ubijanjem kasikama :S
Ae srecan ti put.. i hvala na savetu, mada nije trebalo  ::)
Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 22:15:45 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Googlam svaki dan, čitam i čitam ali ovo prvi put vidim.
Hvala na informaciji.