Novi projekat (CS:HQ)

Započeo [LH]Prozivka, Januar 04, 2012, 16:28:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,
Predstavljam vam novi projekat. Radi se o forumu koji će služiti za sve CS igrače.Dizajn nam je odradio gutic i ovom prilikom mu se želim zahvaliti za to i reći da sam prezadovoljan dizajnom.Igor vlasnik KGB-a je zadužen za marketing i on će nabaciti reklame na svoj forum,sajt i još negde gde uspe.
To je to kratko oko neÅ¡eg foruma.  :)

Postoji 7 vrsta članova:

Novopečeni
Zelembać   - 50 postova
Pripravnik- 100 postova
Sanjar- 250 postova
Profesionalac -500 postova
Master -1000 postova
Legenda -1500 postova
Nobelovac -2000 postova

Za najaktivnijeg člana koji će morati stići do vrste Master za 40 dana sledi premium server 26 slota. Ovako je dug period jer je ova nagradna igra samo za stalne članove a ne za spamere.

Forum: www.cstrike-hq.com

I da napomenem da će večeras biti odreÄ'eni Sup.Moderatori i jedan PO-Administrator a to će biti ne ko imao najvise postova nego ko se pravo pokazao.
Eh i da napomenem da je PO-Administrator. Pomocni admin nisam hteo da kopiram B-Samp i ostale sa njihovim skraćenicama.

Pozdrav i svratite malo  ;)
CS-HQ!

vlado_plavsic

Srecno sa time !

Nadam se da ce sajt uspeti.Pozdrav


Reklamiraj ovo po mnogim drugim forumima, najvise po onima za CS (serverima), jer ako mislis da ti uspe forum ako imas clanove samo sa balkan-sampa kao sto i CS-Balkan propasce ti ubrzo, nadam se da si vec mislio na to :)
Sretno i zelim vam svu srecu da uspete :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


cek ovo tu ce se moci ucit skriptat cs servere??
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Sretno
sta mislite da i za CoD tak se nes napravi ?

Sergio_Don


Citat: [EG]Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 04, 2012, 16:38:39 POSLE PODNE
Sretno
sta mislite da i za CoD tak se nes napravi ?
radim ja na tome...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

BUMP!
Novi forum je otvoren! Nema vise Pomocnih Administratora sada imamo samo Administratore i Super Moderatore, dodate su tu i neke sitnice. Pored je ostavljeno mesta jer cemo staviti banner sponzora.

Hvala vam sto ste cekali.
CSTRIKE HQ ADMINISTRACIJA!

Jel ste samo za cs 1.6 ili za i CSS?