Par riječi od mene za kraj

Započeo cristiane, Januar 05, 2012, 20:44:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: нιÑ,мαη poslato Januar 05, 2012, 21:51:08 POSLE PODNE
Sretno dalje.. :) Ponekad si bio strog ali i pravedan, takvi bi i trebali biti S. Moderatori.. JoÅ¡ jednom, sretno  ;)
Citat: [BU] Zino Davidoff poslato Januar 05, 2012, 21:53:21 POSLE PODNE
Sretno dalje  ;)
Citat: Nxidza poslato Januar 05, 2012, 21:54:33 POSLE PODNE
Srecno dalje,bilo je dana kada si me nervirao ali i onih kada si bio extra lik ! :)
Hvala vam.  ;)

Ne želim da počinjem nikakvu svaÄ'u sa tobom, ali na ovo ti moram odogovriti kratko.
Od početka si mrzeo mene i Srbe na forumu, i za sve šta se desi Srbe si okrivljavao. Ne znam zašto stvarno, ali ja to nisam mogao da trpim i odma sam te počeo napadati (ne sa nekim prozivkama ili nečim, nego lepo na PM ti rekao).
I čim sam stavio nekog srpskog heroja (pošto ja te ljude obožavam) ti si ih odma nazvao ratnim zločincima i meni dao ban, samo si čekao priliku za to. I stvarno, ja mogu pomisliti za tvoje avatare da su ratni zločinci i šta? SVAKO ima pravo na svoje mišljenje i svako može da voli ono što želi, a ne ono što neko dozvoljava.
Tako da dragi moj Koksildo, nemoj mi glumiti nevinašce sad neko.
Citat: Koksildo poslato Januar 05, 2012, 20:44:00 POSLE PODNE
vidim već si počeo unbanati smeće koje sam ja otjerao sa foruma sa razlogom, kao što sam pretpostavio. Gonss online, pregledaj tamo jel ima još koja osoba srpske nacionalnosti, pod bannom.
I ja sam sad smeće zato što nisam dozvolio da proteraš sve Srbe odavde? JEL? I zato što volim moju zemlju, a ti je ne voliš ja sam smeće? Daj čoveče, o čemu ti pričaš?
Strašno!
Ali ajde srećno ti dalje i puno sreće u životu  :-*
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 22:00:57 POSLE PODNE od gonss

cristiane

Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
Ne želim da počinjem nikakvu svaÄ'u sa tobom, ali na ovo ti moram odogovriti kratko.
Od početka si mrzeo mene i Srbe na forumu, i za sve šta se desi Srbe si okrivljavao. Ne znam zašto stvarno, ali ja to nisam mogao da trpim i odma sam te počeo napadati (ne sa nekim prozivkama ili nečim, nego lepo na PM ti rekao).
Ako sam ja nekog Srbina bannao odavde bez razloga, onda slobodno nek se javi, nikog nisam bannao bez razloga, to sam ponovio do sad 100x.

Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
I čim sam stavio nekog srpskog heroja ti si ih odma nazvao ratnim zločincima i meni dao ban, samo si čekao priliku za to.
Slobodan Milošević, Radovan Karadžić, Ratko Mladić su za vas heroji, za nas kao i za ostali narod su ratni zločinci. A posjeti se osnovnih pravila.

Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
(pošto ja te ljude obožavam)
Ja mislim da se samo Bog obožava.

Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
I stvarno, ja mogu pomisliti za tvoje avatare da su ratni zločinci i šta? SVAKO ima pravo na svoje mišljenje i svako može da voli ono što želi, a ne ono što neko dozvoljava.
Nikada nisam postavio ratnog zločinca, diktatora niti bilo koju drugu osobu koja je nanijela zlo nevenim ljudima. I ponovo ti ponavljam posjeti se osnovnih pravila, pa pročitaj tamo šta se dozvoljava postavljati.

Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
Tako da dragi moj Koksildo, nemoj mi glumiti nevinašce sad neko.
Ja ne glumim, samo govorim istinu.

Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
I ja sam sad smeće zato što nisam dozvolio da proteraš sve Srbe odavde? JEL? I zato što volim moju zemlju, a ti je ne voliš ja sam smeće? Daj čoveče, o čemu ti pričaš?
Saberi se, kako protjeravanje čovječe, ja nemam ništa protiv tebe niti bilo koje druge osobe srpske nacionalnosti.
I ovakvi rasprava mi je dosta, ako ti još šta nije jasno u vezi ovog šalji porukom, jer ovdje neću odgovarati.


Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
Ali ajde srećno ti dalje i puno sreće u životu  :-*
Hvala.

cristiane

Citat: [RS] ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ poslato Januar 05, 2012, 22:12:17 POSLE PODNE
jebiga,i ja sam mislio da si seljak,a vidim da si se popravio,super si lik , oprosti te uvrijedio koji moj post , koji je bio namjenjen protiv tebe , jebiga bio sam [cenzura] :)
Sretno dalje!
Hvala.  ;)


Citat: [LH]Prozivka poslato Januar 05, 2012, 22:14:47 POSLE PODNE
Jedan po jedan svi idu na ZB, sretno!

I jedan po jedan se vracaju ;)
Uostalom taj forum je zabranjen(cenzurisan) ovde, pocecu da kaznjavam ko nastavi da ga napominje ovde i time reklamira taj forum.


EDIT:

Koksildo i Gonss resavajte sta imate preko PM-a.
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 22:16:48 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

Citat: Koksildo poslato Januar 05, 2012, 22:11:04 POSLE PODNE
Citat: gonss poslato Januar 05, 2012, 21:59:55 POSLE PODNE
I čim sam stavio nekog srpskog heroja ti si ih odma nazvao ratnim zločincima i meni dao ban, samo si čekao priliku za to.
Slobodan Milošević, Radovan Karadžić, Ratko Mladić su za vas heroji, za nas kao i za ostali narod su ratni zločinci. A posjeti se osnovnih pravila.
Veličanje ratnih zločinaca je zakonom zabranjeno..


Heh sad da i ja odgovorim na gluposti koje si pisao...
Ja sam te itekako cijenio jer si dobro radio svoj posao i zbog toga nisi smijenjen jos pocetkom 11-og mjeseca kad sam dobio i dokaze da si Santana na onom forumu, ostavio sam te jer nisam bio 100% siguran s obzirom na dokaze, no da i ostali znaju o cemu pricam:

Citat: Dude poslato Novembar 14, 2011, 11:51:35 PRE PODNE
Gle lega, ne mogu reći da si radio neka velika sranja ili nešto slično pa ću ti zato dati priliku da se očituješ o nekim činjenicama koje postoje...

krenimo ispočetka, obojica znamo da si bio super s Coreliem i da si njegov beta tester(bio jesi, sad jesi li i dalje..), držao si dugo u potpisu njegov server premda si bio par puta na to upozoren, no dobro, nisam nikakvo zlopamtilo, znao sam da si dobar s njim no to ne treba utjecati na to da te smijenim...

e sad slijede one činjenice, na koje mi je skrenulo pozornost nekoliko članova ovdje, u njihove razloge ne ulazim. Dobio sam od jednog od njih account tamo na onom forumu i malo sam gledao, lik po imenu Santana, koji je admin tamo pise identicno kao i ti, koristi iste rijeci, nikad ne stavlja razmak iza zareza i uvijek kao i ti zavrsava recenicu tockom. Slicnih recenica sam nasao i tu i tamo...

no, niti to mi nije nikakav sad dovoljan dokaz ili sta slicno, pa sam za svaki slucaj ovih par dana napravio nekim ljudima usluge a oni su mi dostavili ip Santane s onog foruma, heh mislis da je Korda samo tako presao tamo? ip koji sam dobio od njega je: 31.176.240.215, 31.176.240.112, 31.176.242.209  - ti si se ovdje logirao s tim ip adresama

zatim dobio sam od jednog decka od kojeg je tamo Santana dobio link za nekakvu online igru, i on mi je jucer dostavio ip:
31.176.244.89, ako trebas i temu: http://www.fudbalskimenadzer.com/Forums/Topic/0/145321



činjenice su takve kakve jesu, a one 100% potvrÄ'uju da si ti na corelijevom forumu admin Santana!

No pošto nisi pravio sranja i radio si po meni dobro i korektno dat ću ti ovdje priliku da se očituješ i da kežeš svoje namjere ili ne, kako god želiš, no imaš sad priliku...

a vidis poslije ovoga sam 100% siguran:



likeao si ovo medju prve tri osobe... tako da, suguran sam da si ti i napravio to...



Uglavnom da zakljucim, Koksildo je smijenjen jer on Santana(admin) na ono forumu, a ne radi svojeg rada koji je bio dobar. Ne moze se sjediti na dvije stolice...

Nadalje, koliko vidim na onom forumu su likovi koji imaju servere s fake igracima(potvrdjeno fakeanje od Kye-a) i oni koji su radi svojeg ponasanja otjerani odavdje, toliko o ozbiljnosti onog foruma... A u vezi korelija je opet Koksildo iznio neistine, naravno jer mu je prijatelj, cenzuru je dobio jer je debil brisao postove na samp forumu u forumu za nase jezike i slao mi tamo poruke da ce mi srediti ban...


eto to je istina o svemu tome... sretno tamo Santana, ovaj Koksildo....

halo dude zaustavi...

ZB-Hosting nije u vlasnitvu Corr-elli-a i nema nikakve veze sa njim...

Nekuzim kakvu ZB-hosting radi tu ulogu?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Dude poslato Januar 05, 2012, 23:18:26 POSLE PODNE
Heh sad da i ja odgovorim na [cenzura]osti koje si pisao...
Ja sam te itekako cijenio jer si dobro radio svoj posao i zbog toga nisi smijenjen jos pocetkom 11-og mjeseca kad sam dobio i dokaze da si Santana na onom forumu, ostavio sam te jer nisam bio 100% siguran s obzirom na dokaze, no da i ostali znaju o cemu pricam:

Citat: Dude poslato Novembar 14, 2011, 11:51:35 PRE PODNE
Gle lega, ne mogu reći da si radio neka velika sranja ili nešto slično pa ću ti zato dati priliku da se očituješ o nekim činjenicama koje postoje...

krenimo ispočetka, obojica znamo da si bio super s Coreliem i da si njegov beta tester(bio jesi, sad jesi li i dalje..), držao si dugo u potpisu njegov server premda si bio par puta na to upozoren, no dobro, nisam nikakvo zlopamtilo, znao sam da si dobar s njim no to ne treba utjecati na to da te smijenim...

e sad slijede one činjenice, na koje mi je skrenulo pozornost nekoliko članova ovdje, u njihove razloge ne ulazim. Dobio sam od jednog od njih account tamo na onom forumu i malo sam gledao, lik po imenu Santana, koji je admin tamo pise identicno kao i ti, koristi iste rijeci, nikad ne stavlja razmak iza zareza i uvijek kao i ti zavrsava recenicu tockom. Slicnih recenica sam nasao i tu i tamo...

no, niti to mi nije nikakav sad dovoljan dokaz ili sta slicno, pa sam za svaki slucaj ovih par dana napravio nekim ljudima usluge a oni su mi dostavili ip Santane s onog foruma, heh mislis da je Korda samo tako presao tamo? ip koji sam dobio od njega je: 31.176.240.215, 31.176.240.112, 31.176.242.209  - ti si se ovdje logirao s tim ip adresama

zatim dobio sam od jednog decka od kojeg je tamo Santana dobio link za nekakvu online igru, i on mi je jucer dostavio ip:
31.176.244.89, ako trebas i temu: http://www.fudbalskimenadzer.com/Forums/Topic/0/145321



činjenice su takve kakve jesu, a one 100% potvrÄ'uju da si ti na corelijevom forumu admin Santana!

No pošto nisi pravio sranja i radio si po meni dobro i korektno dat ću ti ovdje priliku da se očituješ i da kežeš svoje namjere ili ne, kako god želiš, no imaš sad priliku...

a vidis poslije ovoga sam 100% siguran:



likeao si ovo medju prve tri osobe... tako da, suguran sam da si ti i napravio to...



Uglavnom da zakljucim, Koksildo je smijenjen jer on Santana(admin) na ono forumu, a ne radi svojeg rada koji je bio dobar. Ne moze se sjediti na dvije stolice...

Nadalje, koliko vidim na onom forumu su likovi koji imaju servere s fake igracima(potvrdjeno fakeanje od Kye-a) i oni koji su radi svojeg ponasanja otjerani odavdje, toliko o ozbiljnosti onog foruma... A u vezi korelija je opet Koksildo iznio neistine, naravno jer mu je prijatelj, cenzuru je dobio jer je debil brisao postove na samp forumu u forumu za nase jezike i slao mi tamo poruke da ce mi srediti ban...


eto to je istina o svemu tome... sretno tamo Santana, ovaj Koksildo....

E alo ne možeš ti mene tek tako optuživati. Lega moj daj ti meni jedan dokaz da sam ja poslao ip. Tražili su mi puno puta ali ni jednom nisam poslao ip.

A zb hosting nema nikakve veze ni s coreliem ni sa koksildom ni sa santanom nego je to djankin hosting.

Koksildo me zamolio preko fejsbuka da ovo objavim u njegovo ime:


Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 23:37:57 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 05, 2012, 23:36:38 POSLE PODNE
Koksildo me molio preko fejsbuka da ovo objavim u njegovo ime:




Znam i ja da namestim takvu sliku, to može i sa Paintom.







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




LOCK.. kakve veze imaju glumci sa ovim? Otisli ste predaleko... ako hoce Djuro odgovorice vam..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri