Pomoc!

Započeo Kora, Maj 14, 2009, 18:47:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo kao sta kaze MrBaff maknuo sam ono sta je rekao Matej, pojave se yelow markeri ali negdje za ulaz i izlaz, negdje samo izlaz...

e tamo di je samo izlaz kada prodjes kod to, baca te negdje u neku PM

moras /enter da se vratis u interior, pa pored yellow markera /exit...

malo glupo... ili je stvar nekog buga ili opcenito SAMP-a

matejdz

To ti ne bih znao reci, znam da je to "DisableInteriorEnterExits();" da se iskljuce ti zuti trokutici na vratima, a kada toga nema onda se oni ukljuce, ostalo neznam, jer ne radim s time nikada ;)

ni ja nikada nisam, ali je dobra stvar majke mi...

ocito zbugirana  :(  :(

A gle ako ih rucno dodas ne bi trebao imati problema, i ovo sto si maknuo to, pojave ti se zuti markeri ali ne na svim prostorima i ne ne mozes onda odrediti interijer, a kad onako sam stavljas onda i interijer i sve mozes odrediti.

Citat: admin poslato Maj 15, 2009, 17:14:50 POSLE PODNE
A gle ako ih rucno dodas ne bi trebao imati problema, i ovo sto si maknuo to, pojave ti se zuti markeri ali ne na svim prostorima i ne ne mozes onda odrediti interijer, a kad onako sam stavljas onda i interijer i sve mozes odrediti.

a to oko rucnog kako se tocno radi ?

public OnPlayerPickUpPickup
{
    if(pickupid == SlowmotionPickup[playerid])
    {
        DestroyPickup(SlowmotionPickup[playerid]);
    }
    if (PlayerToPoint(radius, playerid,x,y,z))
    {
           SetPlayerPos(playerid, x,y,z);
    }
    return 1;
}

ovo i kakav pickup se stavlja ? znas li mozda ?

MrBaff

ovako sta ti oces? :D


oces ono kao u single playeru one trokutice i dok stanes na njih da lik sam prodje kroz vrata i ode gdje je postavljeno?
to mozes ako izbrises ovo >     DisableInteriorEnterExits();

ali nazalost te stvarcice su U GTA:SA igri a ne u sa-mpu pa ih nemozes vise ni dodavat ni ista

moj savjet ti je da ostavis:  "DisableInteriorEnterExits();" tamo ispod ongamemodeinit(gdje i bude ako je vec bilo xD )

i radi SVE na /enter i /exit(nista ono samo dok dodjes na pickup da te prebaci,jest da izgleda fino ali MNOGO MNOGO bugova ako se ne uradi savrseno...) a i tako mozes interiore koje oces stavljat,pa virtual worldove(pravit mnogo mnogo burgova...) pa onda mnogo bugova sa onim kucama(ako je GF) mod nestane jer nema uopce toga i svi koriste /enter i /exit