[POMOĆ] Imam problem sa SA:MP-om (PROČITAJTE)

Započeo James_Micky, Decembar 22, 2011, 15:35:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

James_Micky

Evo ovako.Igram sam jako jako dugo i ovo mi se nikad nije dogaÄ'alo od kad je 0.3d doÅ¡ao.Probao sam 0.3d običan i R2 i opet isti problem.Idem se spawnat i izbaci mi taj error i igrica mi stane i onda moram cijeli komp resetovat.Napokon sam uslikao error.Nekoristim nikakve modove,niti sam ih koristio.Znači ovaj bug se spominje na Serverima ConvoyTruckingu i na CroStreets Truckingu.Može pomoć?


SoNNix

probaj reinstalirati samp pa opet instalirati...mozda ti bude radilo...a jel ti radi GTA?


SoNNix

pa tako se meni dogodilo imao sam samp i gta na xp-u i instalira san 7 i nemogu instalirat gta jos sa cda nece,a na drugom kompu mi oce :)

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Decembar 22, 2011, 15:49:58 POSLE PODNE
a neznam onda, valjda je do njih :O
Do servera nije, jer kako kaže, probao je na 2 servera.
Verzija servera je 0.3d (R1) zbog problema sa sscanf u verziji R2.
Ja osobno igram najnormalnije sa klijentom 0.3d R2, probao sam i sa R1 i nikakvih problema nema.

Ako želiš, mogu konvertirati mod u 0.3c i otvoriti ti kućni server pa probaj ući i vidjeti da li će se greška i dalje manifestirati.
Samo, morat ću izbaciti neke nove stvari koje su došle sa 0.3d, ali za test ako želiš - javi.




Da moze nemas kakve modove ubacene pa ti zbog toga probaj otici u Rocket Game/San Andreas/models/gta3 i taj gta3 izbrisi i ubaci novi gta3 bez icega pa probaj onda mozda ce ti moci
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA DA ZNA SCRIPTATI DA RADI SAMNOM DA SCRIPTA A JA CU PLACATI SRW I JOS CE BIIT 1338