[MAP]24/7

Započeo Poslednji Don, Decembar 13, 2011, 02:02:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hvala svima.
Citat: Zgruvo poslato Decembar 13, 2011, 22:36:02 POSLE PODNE
Dobro je, mada može to bolje 8/10.
da ti neces uraditi bolje?
a i mogao bi neki komentar stavit a?
A ne samo moglo bi to bolje...to je najlakse napist  :-*



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Ko zna,mozda uradi bolje.Uvek moze bolje :)
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

pa, volio bih da je u stanju to da uardi...



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Ne zelim stavljati ocenu, izgleda simpaticno i svaka cast za trud, samo tako nastavi.
Ne bi' sada da padam kada sam stigao dovde...
Sta god da se desi , zauvek ostacu ovde
Ostacu ovde...Zauvek ostacu ovde...
Ne zelim nigde da odem ... Jer najlakse je uspeti al najteze je ostati covek !!!

Citat: Poslednji Don poslato Decembar 13, 2011, 23:05:19 POSLE PODNE
da ti neces uraditi bolje?
Šta da ti kažem da 'oću? Prihvati kritike kakve jesu ;)

Citat: Poslednji Don poslato Decembar 13, 2011, 23:05:19 POSLE PODNE
a i mogao bi neki komentar stavit a?
Mapa nije loša, lijepo su uklopljeni objeketi, samo mi fali još nešto unutra što bi u potpunosti usavršilo "interior".
Zadovoljan?


Citat: Poslednji Don poslato Decembar 13, 2011, 23:05:19 POSLE PODNE
A ne samo moglo bi to bolje...to je najlakse napist  :-*
Očito ti dajem do znanja da je mapa dobra, ali nije perfektna za mene da bi dobio 10 i zato ti kažem da može bolje, UVIJEK može bolje.  Pozdrav


Prvenstveno, prihvatam kritike. Ma kakve god one bile, ali ne volim komentar "moze bolje" vec napisi sto tacno podrazumjevas dodati, usavrsiti ili sto bi izbacio...a cisto onako, volio bih da vidim neki tvoj rad ;) .
Znam da uvjek moze bolje, nisam ni trazio 10, vec taj neki komentar, savjet...nazovi ga kako hoces :)
Jer sto se tice mog skill-a sa uklapanjem i to...to nije problem...al' nekad masta ili kad hocu mapu da privedem kraju odradim to na brzinu.



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: Poslednji Don poslato Decembar 14, 2011, 23:44:14 POSLE PODNE
a cisto onako, volio bih da vidim neki tvoj rad ;)
Nemam volje za mapanjem više (imao sam svoj server pa sam visio u MTA), ako me razumiješ, al' vjerujem da ću izmapat neku mapu pa ovdje postavit.

Citat: Poslednji Don poslato Decembar 14, 2011, 23:44:14 POSLE PODNE
Jer sto se tice mog skill-a sa uklapanjem i to...to nije problem...al' nekad masta ili kad hocu mapu da privedem kraju odradim to na brzinu.
Ista stvar se desi i kod mene, ali uvijek ostavim mapu 2 dana i onda opet uÄ'em i vidim gdje su greÅ¡ke napravite.
Pokušaj tako, isplati se. :)


Da ne bi bilo spama nećemo o ovom' više :)