Pitanje!

Započeo ѕєуzιι¢н™.amx, Decembar 15, 2011, 23:56:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kad bi prijavio server za sluzbenu i nebi imali dovoljno igraca dali bi odmah server 'cenzurirali'/Uklonili sa BSa iako ne krsi pravila?
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Decembar 15, 2011, 23:56:52 POSLE PODNE
Kad bi prijavio server za sluzbenu i nebi imali dovoljno igraca dali bi odmah server 'cenzurirali'/Uklonili sa BSa iako ne krsi pravila?


ne, odbili bi i to je to!
Uklanjanje servera s BS-a su dobili samo oni koji krse pravila kao serveri!

Aha :)

A kod onog web host ja koristim privatnu masinu za web host te hosting tvrtka nepostoji dali mogu onda prijavit server?
I ako npr nema 30 igraca to je krsenje pravila prijave to znaci uklanjanje servera?
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Decembar 16, 2011, 12:56:38 POSLE PODNE

I ako npr nema 30 igraca to je krsenje pravila prijave to znaci uklanjanje servera?

To znaci da ces biti odbijen a ne uklonjen, ti ne znas da citas?

Citat: Dude poslato Decembar 16, 2011, 00:44:45 PRE PODNE

ne, odbili bi i to je to!


I koja ti je svrha da prijavis server ako nemas dovoljno igraca, a znas da ces biti odbijen.. jedino sto u tom slucaju mozes dobiti jeste kazna za bespotrebno skupljanje postova. :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri