Istaknuti Balkanski Serveri

Započeo admin, Februar 10, 2010, 21:08:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Otvorio sam novi board na forumu, zove se Istaknuti Balkanski Serveri, stavljeni su samo poznatiji i uspjesniji i stabilni serveri, ove sto se otvaraju svakih 15 dana necu ni stavljati.

Pa eto, da vidimo sa kojeg ce se servera ekipa najvise potruditi oko svog dijela boarda.

Nek se vlasnici jave na PM i neka kazu kome da dadnemo moderatora u njihovom boardu.

Correlli

Dobra ideja.
Razmišljao sam o nećem slićnom već prije, nešto kao "Službena Lista Balkan SA:MP servera", kao što je bio stari "Official List" u SA:MP-u.

Mogli bi napravit i topik za prijave, ali s time da postavimo stroge uvjete tako da se neće moći svaki server prijaviti.

I još nešto mi je u glavi, nešto što korisnici ovog foruma ne poštuju ali može se ispraviti sa još jednim pod-forumom: "Server update" ili nešto slićno.

Citat: Don Correlli poslato Februar 10, 2010, 21:28:56 POSLE PODNE
Dobra ideja.
Razmišljao sam o nećem slićnom već prije, nešto kao "Službena Lista Balkan SA:MP servera", kao što je bio stari "Official List" u SA:MP-u.

Mogli bi napravit i topik za prijave, ali s time da postavimo stroge uvjete tako da se neće moći svaki server prijaviti.

I još nešto mi je u glavi, nešto što korisnici ovog foruma ne poštuju ali može se ispraviti sa još jednim pod-forumom: "Server update" ili nešto slićno.

Dobra ideja Correlli, sto se mene tice mozes sve to napraviti...