[Pomoc] ako moze

Započeo balkansampskripter, Novembar 22, 2011, 10:27:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Faction Game
Detaljan opis problema: Moze li mi neko pomoci ili reci sta u skripti da zamjenim da kad ubacim auta u cars.cfg da ocita sva auta a ne samo pola i jos ako moze da mi kazete ako neko zna kako u skripti da stavim da se auta mogu prodavati vise puta tj.kad kupi neko auto i otjera ga onda se to auto stvori tamo gdje je i kupljeno tako isto auto ako me razumijete pozz
Dio skripte: //
Poslednja Izmena: Novembar 22, 2011, 12:53:16 POSLE PODNE od balkansampskripter
RADIM FORUME HOSTOVANE,SMF,TEME PREMIUM-JAVITE SE NA PM KO JE ZAINTERESOVAN

dragan12

1) Tema treba da sadrzi prefiks [Pomoc] i nesme biti  POMOC HITNO ako moze promeni to ili cu lock temu
2) Pa kada dodas kola u cars.cfg onda u modu nadjes new CarInfo[neki_broj] e taj neki_broj povecaj za broj kola koliko si dodao u skriptu
3) Za to u komandi /v buy treba da se podesi da kreira novo vozilo i da ga cuva u cars.cfg

Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 22, 2011, 12:16:26 POSLE PODNE
1) Tema treba da sadrzi prefiks [Pomoc] i nesme biti  POMOC HITNO ako moze promeni to ili cu lock temu
2) Pa kada dodas kola u cars.cfg onda u modu nadjes new CarInfo[neki_broj] e taj neki_broj povecaj za broj kola koliko si dodao u skriptu
3) Za to u komandi /v buy treba da se podesi da kreira novo vozilo i da ga cuva u cars.cfg


Hvala ti rjeso sam ovo ali kako mogu staviti da se auto 1 moze prodati vise puta mozes li mi objasniti koji dio skriopte da ti dam ili kako vec ako moze
Poslednja Izmena: Novembar 22, 2011, 14:18:12 POSLE PODNE od balkansampskripter
RADIM FORUME HOSTOVANE,SMF,TEME PREMIUM-JAVITE SE NA PM KO JE ZAINTERESOVAN