Pomoc oko FS 2011

Započeo zanda55, Novembar 05, 2011, 00:23:41 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

instaliram farming simulator 2011 kod sebe i kod bratica  kod bratica radi a kod mene izbaci ovo 

CPU to old
SSE2 required

moze pomoc ? ako ista znate ?
koristim
windows xp
1gb ram
imam preko 20gb slobodnog prostora
procesor AMD athlon(TM)xp 1700+
mjenjo sam i service pak s 2 na 3 s 3 na 4 i svasta sam probo ali ne radi moze pomoc ?
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Treba ti noviji procesor, najvjerojatnije.

Last nick: Paradox

svi govore da trebam imat isti system ko i za FS 2009 a ja FS 2009 i gold edition mogu igrat ali 2011 ne
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Paco

Moze li i meni neko pomoci uskoro cu kupiti novi comp pa da nespamam sa novim temama moze li mi neko reci:

4gb-rama
4gb-Graficke
Cord to duo-Procesor(Cord to duo)Mislim da se vako zove ali cuo sam da uduplava nesto ili se zove Kvart Cord nez tocno
Samo bi zelio pitati da li mi moze na komp stati GTA,CoD2,CoD4(To zajedno da imam na compu) i da mi i dalje nesteka comp i igrice,da imam low fps nista vise samo to igram!?!?!?
I dali je to dovoljan komp ili da uzimam bolji posto sad imam low comp?!?
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2011, 06:50:24 PRE PODNE od !вє!ρα¢σ_ѕιχχ

Ne da je dovoljno nego ćeš još da ih igraš na maksimalnim detaljima (možda je izuzetak COD4, ali i nju će da ti pokreće bez problema).


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Za ovu igricu trebas imati zvijer od kompa a koliko vidim to ti nemas -.-


Citat: !вÑ"!ρα¢σ_ѕιχχ poslato Novembar 05, 2011, 06:47:57 PRE PODNE
Moze li i meni neko pomoci uskoro cu kupiti novi comp pa da nespamam sa novim temama moze li mi neko reci:

4gb-rama
4gb-Graficke
Cord to duo-Procesor(Cord to duo)Mislim da se vako zove ali cuo sam da uduplava nesto ili se zove Kvart Cord nez tocno
Samo bi zelio pitati da li mi moze na komp stati GTA,CoD2,CoD4(To zajedno da imam na compu) i da mi i dalje nesteka comp i igrice,da imam low fps nista vise samo to igram!?!?!?
I dali je to dovoljan komp ili da uzimam bolji posto sad imam low comp?!?


Jesi ti  skreno?4gb graficke? hahah
Sve zavisi kolko dajes,al bolje uzmi quad core jeste skuplji ali core 2 duoi je vec izaso iz mode..
[/center]

Balkan SA-MP
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2011, 10:14:51 PRE PODNE od [TG] Sabbathâ„¢